Windows 8.1 için driver programı önerisi

Son düzenleyen: Moderatör:
8.1 çoğu driver desteklemiyor bende driverpacks kullanmıştım :( hala onun driverları var :D nasıl değiştireceğim bilmiyorum.

Gösterdiğimi indirin, doğrusunu kurar genellikle. Bir sıkıntı yaşamadım. Kısacası en azından Avast bilindik firma.

Elleriniz daha iyidir. Programlarla uğraşmayın, yanlış sürücü kuranlar olabiliyor

Az önce diğer arkadaşlara da söylediğim gibi Windows 7 kurduğumda Wi-Fi ve Ethernet driverları yoktu ve bunları yükleyene kadar ciddi sıkıntılar yaşadım. Windows 8.1 kurduğumda da aynı sorun olursa diye lazım. Yoksa tabii ki elle yüklemek en iyisi, zaten öyle yapacağım ama ilk etapta Wi-Fi driverını bulmam gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce diğer arkadaşlara da söylediğim gibi Windows 7 kurduğumda Wi-Fi ve Ethernet driverları yoktu ve bunları yükleyene kadar ciddi sıkıntılar yaşadım. Win 8.1 kurduğumda da aynı sorun olursa diye lazım. Yoksa tabii ki elle yüklemek en iyisi zaten öyle yapacağım ama ilk etapta Wi-Fi driverını bulmam gerekiyor.

Hocam, Windows 8.1 zaten kendi o an Wi-Fi driver kuruyor Windows Update üzerinden.

Geri
Yukarı