Windows 8.1 için driver programı önerisi

WatBranchi

Kilopat
Arkadaşlar eski bir laptop var Windows 8.1 yüklemem gerekiyor. Driverları kendisi otomatik yükleyen güncel bir uygulama varsa link atabilir misiniz? Bir de Windows'u Windows 8.1'i İndir bu linkten indirdim. Daha önce Microsoft'un sitesinden indirmiş olduğum Windows 7 güncelleme yapmıyor ve web dolaşımında ciddi sorunlar yaşıyorum. Yine kendi sitesinden indirdiğim Windows'u kursam sorun yaşar mıyım acaba?

Bilgisayarın markası Toshiba Satellite L655-1CZ

Siz. Elle güncellemek en iyisi.

Daha önce Windows 7 kurduğumda Wi-Fi ve Ethernet driverları yüklü olmadığı ve şu an için tek bilgisayarım olduğu için driver yüklemede ciddi sorunlar yaşadım. En azından aynı sorunla karşılaşmamak için ilk etapta bazı driverlar olsun da gerisi kolay. Son olarak bahsettiğim bilgisayarın driverlarını bulmak çok zor Toshiba bile kaldırmış driverları. Uzun lafın kısası programa ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce Windows 7 kurduğumda Wi-Fi ve Ethernet driverları yüklü olmadığı ve şu an için tek bilgisayarım olduğu için driver yüklemede ciddi sorunlar yaşadım. En azından aynı sorunla karşılaşmamak için ilk etapta bazı driverlar olsun da gerisi kolay. Son olarak bahsettiğim bilgisayarın driverlarını bulmak çok zor Toshiba bile kaldırmış driverları. Uzun lafın kısası programa ihtiyacım var.

Buradan Archive seçeneğinden indirmelisiniz.

Daha önce Windows 7 kurduğumda Wi-Fi ve Ethernet driverları yüklü olmadığı ve şu an için tek bilgisayarım olduğu için driver yüklemede ciddi sorunlar yaşadım. En azından aynı sorunla karşılaşmamak için ilk etapta bazı driverlar olsunda gerisi kolay. Son olarak bahsettiğim bilgisayarın driverlarını bulmak çok zor Toshiba bile kaldırmış driverları. Uzun lafın kısası programa ihtiyacım var.

Kurulmayan bir aygıt olursa donanım kimliği ile konu açabilirsiniz.

Hocam, öncelikle ben bu programı kullandım. Eski olan Wi-Fi driver gibi birçok şeyleri güncelledi, sıkıntı çıkmadı. Önerebilirim:

Ücretsiz deneme olarak kullanın, birçok driver programından daha iyi olduğu kesin.

Attığınız program zararlı yazılım içeriyor. Sağlıklı bir program da değil.

Bunu internetsiz yükleyip kullanabilirim değil mi? Bilgisayara format attıktan sonra Wi-Fi veya Ethernet driverlarım çalışmayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı