Windows 8.1 ISO 4 GB flash belleğe nasıl sığdırılır?

Ripleys

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Windows 8.1 ISO dosyasını 4 GB flash belleğe (3.72 kullanılabilir) nasıl sığdırabilirim? Birkaç kez denemeye çalıştım Rufus ile başlat seçeneğine tıkladım ama alan yetersizliğinden dolayı işlem başlatılamadı. Bunun başka bir yolu var mı?

Merhaba Windows 8.1 ISO dosyasını 4 GB flash belleğe (3.72 kullanılabilir) nasıl sığdırabilirim? Birkaç kez denemeye çalıştım Rufus ile başlat seçeneğine tıkladım ama alan yetersizliğinden dolayı işlem başlatılamadı. Bunun başka bir yolu var mı?

RAR ile sıkıştırıp yapabilirsin veya direk Torrent ile.

Sığdırılmaz fakat üstünde oynanmış, birçok hizmeti silinmiş modifiyeli Windows ISO dosyalarının boyutu daha düşük olabilir. Onlardan yazdırmayı deneyebilirsiniz ama güvenilirliği düşündürür.
32 bit Windows 8.1 3.0 GB, 32 bit versiyonu kurabilirsin.
32 bit desteği olmayan programlarda sorun olabilir.

Son düzenleme:
Sığdırılmaz fakat üstünde oynanmış, birçok hizmeti silinmiş modifiyeli Windows ISO dosyalarının boyutu daha düşük olabilir. Onlardan yazdırmayı deneyebilirsiniz ama güvenilirliği düşündürür.
İşte güvenirlilik yüzünden kararsız kaldım. 8.1 kullanıyorum Format atıp tekrar kurmak istiyorum bir çok sürücü yüklenmiyor ve windows da tam yüklenmemiş

32 bit 8.1 3.0 GB, 32 bit versiyonu kurabilirsin.
Oda işime gelmez çünkü 64 bit programlar da çalıştırıyorum

Oda işime gelmez çünkü 64 bit programlar da çalıştırıyorum
NTLite ile bir deneyin, belki 700-800 MB yer azaltabilirsiniz ISO dosyasında. Onu da tercih etmezseniz Windows 8.1 Embedded Industry Pro var, x64 versiyonu 3.4 GB.

Ya 32 bit Windows 8.1 tercih edeceksiniz, ya da 64 bit Windows 8.1 Embedded Industry Pro kullanacaksınız. 8.1'e entegre aşırı software yok. Şu zamana kadar Windows 8.1 x64 ISO'yu 3.9 GB'dan 3.0 GB'a düşüren babayiğit görmedim.

Böyle bir rehber vardı. İsterseniz göz atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı