Windows 8.1 kullanmaya değer mi?

Ben ömrüm boyunca böyle bir işletim sistemi görmedim. Bu kadar mı mükemmel olur.

Bilgisayarı açma tuşuna bastığınızda bir bakıyorsunuz masaüstü gelmiş. Sanki SSD 2 kat hızlandı.

Gerek kurulumda gerek kurulumdan sonra ekran kartı sürücüsü dahil bütün güncelleştirmeleri elle seçebiliyor istediğinizi yükleyip istemediklerinizi yüklemiyorsunuz.

Kurulumda interneti kapatıp yerel hesaba geçebilirsiniz. Windows Defender'i kapattım ardından güzelce etkinleştirdim. Windows 7 artık benim için Windows 8.1'den sonraki en iyi işletim sistemi.

@JakerT4, E' bu dediğinden harika çıktı. Cidden bu konuyu açmam bile hataymış. 😀

Selamlar, umarım iyisinizdir. Windows 8.1 kurmayı düşünüyorum ve bazı sorularım var. Yardımcı olan herkese teşekkürler.
  • DirectX 12 desteği var mı?
  • Boşta ne kadar bellek tüketiyor?
  • Google Chrome, Steam, Epic Games desteği var mı? Ne zaman bitecek?
Son olarak sizce nasıl bir işletim sistemi? 🙂

HDD niz var ise 8.1, SSD var ise Windows 10 kurun bence.

Teşekkürler hocam. Daha önce kullanmadığım için üzgünüm.
bende geçen hafta 8.1 e geçtim . bilgisayar uçuyo . 7 de artık uygulama indire indire yavaşladı diye 8.1 geçtim çok iyi bidaha 7 kullanmam hem destek bitti . hem de 7 nin normal sürümlerini kullanmam performans sürümü daha iyi en azında 8.1 candır 10 boşver agam . ben bide o saçma uygulamaları sildim o zmn zaten tam performans tam hızlanma .

Yeni konular

Geri
Yukarı