Windows 8.1 Pro kullanmaya değer mi?

Zaten "Windows 10" kullanıcısıydım memnun kalmadığım "Windows 7" bi deneyeyim dedim, Win7 den Memnunum
Win 8.x surumlerinden daha kararli oldugu kesin.
Ben 8.1 Pro kullanıyorum 10 çıktığından beri. Gayet memnunum. 10'un RAID performansını beğenmiyorum.
Eh sizin gibi bir kac numune var tabii arada. Iste toplasaniz %5 falan vardir Windows kullanicilari icinde oraniniz. XP bile daha fazla sanirim sizden. Vista ile yarisiyorsunuz az kullanim oraninda. 😺 🥰

Burada Windows 10'u kötülemiyorum, güzel bir işletim sistemi birkaç sinir olduğum noktalarına rağmen lakin Windows 8.1'de güzel bir işletim sistemidir, kullanabilirsiniz. Windows 10'u da diretmelerine de tilt olurum şuanda çoğu normal kullanıcı için bir zorunluluk konusu değil Windows 10. Ayrıca çoğu programın da Windows 10 için yapılandırıldığı iddiası tamamen palavradır, itibar etmeyiniz. 😀 Sürücüler olsun, internet tarayıcıları olsun ve dahi diğer programların hepsi uyumludur Windows 8.1'e.

Burada Windows 10'u kötülemiyorum, güzel bir işletim sistemi birkaç sinir olduğum noktalarına rağmen lakin Windows 8.1'de güzel bir işletim sistemidir, kullanabilirsiniz. Windows 10'u da diretmelerine de tilt olurum şuanda çoğu normal kullanıcı için bir zorunluluk konusu değil Windows 10. Ayrıca çoğu programın da Windows 10 için yapılandırıldığı iddiası tamamen palavradır, itibar etmeyiniz. 😀 Sürücüler olsun, internet tarayıcıları olsun ve dahi diğer programların hepsi uyumludur Windows 8.1'e.
Ve her sisteme windows 10 öneriyolar ya bide :) arkadaş anakartın sitesine girip hangi windowsu desteklediğini öğrenebiliyosun benim mesela 7 ve 8.1 destekliyor ama şuan 10 kullanıyorum yakın zamanda da 8.1 e geçeceğim.

Windows 10'u begenmeyenler kesın PC'sı kotu oldugu için performansı dusuruyor dıyedır. Windows 10'dan sasmayın, en kral ısletım sıstemı. Her şey var.

Yeni konular

Geri
Yukarı