Windows 8.1 Logodan sonra siyah ekranda kalıyor

Ali Ökten

Hectopat
Logodan sonra siyah ekranda kalıyor, logonun ekranda kaldığı sürede normalden fazla. Windows 8 diskini taktım sadece komut istemcisini açabiliyorum, acilen sistemi açmam gerek yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığın etkinleştirme aracından da olabilir. Sistemi onar daha sonra aktivasyon aracını değiştirip dene.

Aynı sorun bende de vardı, DVD üzerinden Windows 8.1 Enterprise işletim sistemine yükselttim, siyah ekranda kalıyor. Güncelleştirmeleri kapattım. Hiç "Crack" yapmadım ama yine aynı sorun. Windows 8'e geri dönecektim ama DVD'sini bulamadım. Windows 7'ye geri döndüm. Bu, işletim sistemiyle veya DVD ile alakalı bir sorun. Windows 8'e geçmeni veya Windows 7'ye geçmeni tavsiye ederim.

Aynı sorun bende de vardı, DVD üzerinden Windows 8.1 Enterprise işletim sistemine yükselttim, siyah ekranda kalıyor. Güncelleştirmeleri kapattım. Hiç "Crack" yapmadım ama yine aynı sorun. Windows 8'e geri dönecektim ama DVD'sini bulamadım. Windows 7'ye geri döndüm. Bu, işletim sistemiyle veya DVD ile alakalı bir sorun. Windows 8'e geçmeni veya Windows 7'ye geçmeni tavsiye ederim.
Kullandığın bilgisayarın marka ve modeli ne?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı