Windows 8.1 Microsoft Store açılmıyor

berkanSs

Hectopat
Daha fazla  
Windows 8.1 Microsoft Store açılmıyor bir uyarı veriyor.

Dosya Ekleri

• ws.png
    ws.png
    18,8 KB · Görüntüleme: 105
Microsoft'un göz bebeği Windows 11 varken niye 8.1'e yama getirsin kardeşim 8.1'deki hiçbir Windows uygulaması çalışmıyor takvim dışında.

Kanka sen ne anlatıyorsun? Yenisi çıktı diye eskini hemen bırakırlar mi sence? Rezalet ötesi Windows 7 kaç yıl destek aldı, 8.1 destek kesilmedi adam giremediğini belli ediyor.

Microsoft'un göz bebeği Windows 11 varken niye 8.1'e yama getirsin kardeşim 8.1'deki hiçbir Windows uygulaması çalışmıyor takvim dışında.

O halde bende sorun var Win 8.1 Pro kullanıyorum mağaza çalışmıyordu. Güncelleme geldi artık tüm uygulamalara girebiliyorum sıkıntısız :D
Kanka sen ne anlatıyorsun? Yenisi çıktı diye eskini hemen bırakırlar mi sence? Rezalet ötesi Windows 7 kaç yıl destek aldı, 8.1 destek kesilmedi adam giremediğini belli ediyor.

Kesinlikle.

Windows 7'nin yeri ayrı o çok kullanıldığı için Microsoft onla ilgilendi Windows 8.1'in çok kullanıldığı pek söylenemez.

Windows 7'nin yeri ayrı o çok kullanıldığı için Microsoft onla ilgilendi Windows 8.1'in çok kullanıldığı pek söylenemez.

Yok yeri ayrı falan değil sadece eski diye seviliyor, aynı çirkinlik abidesi GTA SA gibi, Windows 8.1 gayet de kullanılan işletim sistemi.

Yok yeri ayrı falan değil sadece eski diye seviliyor, aynı çirkinlik abidesi GTA SA gibi, Windows 8.1 gayet de kullanılan işletim sistemi.

Seninle laf dalaşına girmeyeceğim peki güzel kardeşim.
😑 Hıhım.

Madem destek yok ben nasıl kullanabiliyorum?

Ben destek yok demedim hala desteği sürüyor ama çoğunluk 7 ve 10 kullandığı için Microsoft 8.1 le ilgilenmiyor güncelleme geliyor arada sırada işte.

Geri
Yukarı