Windows 8.1 mağazası neden güncellenmiyor?

shadow8905

Decapat
Windows 8.1 mağazası neden güncellenmiyor? Abi kaç milyon insan kullanıyor bir güncelleyemediniz. Eski günler için Asphalt 8 indireyim dedim olmuyor oda. Bekliyor'da kaldı eskiden kaç tane uygulama indirirdim şu an inmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temel destek bitti diye Update güncelleme yapmayacak mı? 🤣

Şaka bir yandan ben Windows 8.1 kullanıyorum mağaza kullanıyorum sorun yok.
Güncelleme alıyor fakat mağazadaki ürünlere yeni ürünler eklenmemekte. 10'daki ürün sayısından daha az.

Windows 8.1 mağazası neden güncellenmiyor? Abi kaç milyon insan kullanıyor bir güncelleyemediniz. Eski günler için Asphalt 8 indireyim dedim olmuyor oda. Bekliyor'da kaldı eskiden kaç tane uygulama indirirdim şu an inmiyor.

Eğer hata mesajı veriyorsa Windows güncellemelrini yapın ve orijinal değilse orijinal yapın. Eğer olmazsa hizmetlerden Windows mağaza hizmetlerini kapatıp açın.

Eklemem gerekirse şuan da Windows 11 hariç bütün Windows ana sürümlerinin temel destek sona erdi. Yani Windows 11 hariç diğer Windows yapıları büyük bir güncelleme alamayacak. Windows 8.1 2023 Ocak ayına kadar , Windows 10 Home/Pro sürümleri 2025 yılına kadar güncelleme alacak.

Eklemem gerekirse şu an da Windows 11 hariç bütün Windows ana sürümlerinin temel destek sona erdi. Yani Windows 11 hariç diğer Windows yapıları büyük bir güncelleme alamayacak. Windows 8.1 2023 Ocak ayına kadar, Windows 10 Home/Pro sürümleri 2025 yılına kadar güncelleme alacak.

Microsoft'um bir açıklamasında şöyle yazıyordu Windows 10 ömür boyu güncelleme alacğını ve her ay büyük güncelleme alacak diğer güncellemeer haftada haftaya gibi bir şey demişti.

İşlemci+anakart+RAM bilgilerini ve SSD mi HDD mi onu yazarsan sana işletim sistemi önerebilirim.

Microsoft'um bir açıklamasında şöyle yazıyordu Windows 10 ömür boyu güncelleme alacğını ve her ay büyük güncelleme alacak diğer güncellemeer haftada haftaya gibi bir şey demişti.
Evet. Bu Windows 10 piyasaya sürüldüğünde söylenilmişti ama yeni bir Windows çıktığından dolayı Windows 10'un güncellemeleri en geç 2027 yılında son bulacak. (LTSC için.).

Evet. Bu Windows 10 piyasaya sürüldüğünde söylenilmişti ama yeni bir Windows çıktığından dolayı Windows 10'un güncellemeleri en geç 2027 yılında son bulacak. (LTSC için.).

O yazı kaldırılmış gibi.

Bildiğim kadarıyla Win8.1 Microsoft tarafından desteği bitti size önerim Windows 11 veya Windows 10 kurun.
Hem daha fazla uygulama çeşiti var.

Windows 11 yetmiyor Windows 10 da bilgisayarım.

İşlemci+anakart+RAM bilgilerini ve SSD mi HDD mi onu yazarsan sana işletim sistemi önerebilirim.

Windows 8.1 yetiyor en yüksek en sevdiğim sürüm zaten ama Microsoft Windows 11e neden bağlandı anlamıyorum. Windows 8.1 kadar güzel sürüm olduğunu düşünmüyorum
Windows 8.1 güncellenme sebebi temel desteğin sonra etmesidir. Temel destek yeni özellikler kapsar.

Asphalt 8'e baktığımızda en son yorum 2018 de kimse kullanmıyor. Peki oyunlar güncelleniyormu Mağazada

Windows 8.1 yetiyor en yüksek en sevdiğim sürüm zaten ama Microsoft Windows 11e neden bağlandı anlamıyorum. Windows 8.1 kadar güzel sürüm olduğunu düşünmüyorum

Asphalt 8'e baktığımızda en son yorum 2018 de kimse kullanmıyor. Peki oyunlar güncelleniyormu Mağazada
Oyunlara erişim olmadığından dolayı güncelleme olmayabilir.

Windows 8.1 yetiyor en yüksek en sevdiğim sürüm zaten ama Microsoft Windows 11e neden bağlandı anlamıyorum. Windows 8.1 kadar güzel sürüm olduğunu düşünmüyorum.

Asphalt 8'e baktığımızda en son yorum 2018 de kimse kullanmıyor. Peki oyunlar güncelleniyor mu mağazada.

Aynen.

Yeni konular

Geri
Yukarı