Windows 8.1'de Microsoft Store kayboldu

Alonxe

Centipat
Yer
İzmir-görece
Daha fazla  
Meslek
öğrenciyim abi
Geçenlerde görev çubuğundan Microsoft Store'yi kaldırdım daha sonda güncelleme oldu bir şeyler oldu ve Microsoft Store hiçbir şekilde yok.

Geçenlerde görev çubuğundan Microsoft Store'yi kaldırdım daha sonda güncelleme oldu bir şeyler oldu ve Microsoft Store hiçbir şekilde yok.

Hocam aynı sorun bende de olmuştu. Yanlış bilgi vermekte istemiyorum ama Windows 8.1 Store desteği zayıf galiba. Ben orijinal 8.1'den 10a geçtim ardından sistem yüzünden tekrar 8.1e döndüğümde aynı sorun olmuştu. Hem 8.1 Windows Store biraz uyduruk gibi hocam. Sürümünüzü sifirlayip tekrar 8.1 geçin belki duzelir. Kesin bir bilgim yok.

Olsa bile açılmaz zaten. Bağlantı sorunu gibi şeyler gelir. Desteği kesildi diye biliyorum. Yanlışsa uyarın.

Hocam aynı sorun bende de olmuştu. Yanlış bilgi vermekte istemiyorum ama Windows 8.1 Store desteği zayıf galiba. Ben orijinal 8.1'den 10a geçtim ardından sistem yüzünden tekrar 8.1e döndüğümde aynı sorun olmuştu. Hem 8.1 Windows Store biraz uyduruk gibi hocam. Sürümünüzü sifirlayip tekrar 8.1 geçin belki duzelir. Kesin bir bilgim yok.
Çözümü varsa araştırayım dedim zaten RAM ile SSD aldım gelince takıp Windows 10 geçeceğim

Çözümü varsa araştırayım dedim zaten RAM ile SSD aldım gelince takıp Windows 10 geçeceğim
Dikkatli olun laptop eskiyse driver yoksa Windows 10 için, bazı aksamlar çalışmayı kesebilir.
Önce driver desteğine bakın, update etmek her zaman iyi değil...

Hatta windows 7 ile geldiyse windows 7 ye geri dönün.

Microsoft bakmıyor ki 8.1'e. Desteği kesilmeden önce Metro uygulamaları için küçük bir cila güncellemesi getirse fena olmayacak. Zaten 8.1'daki Mağaza kafasına göre bazen açılıyor, bazen açılmıyor. Hem neredeyse Netflix dışında adam akıllı kullanışlı bir uygulama da olmadığı için takmaya da pek gerek yok.

Dikkatli olun laptop eskiyse driver yoksa Windows 10 için, bazı aksamlar çalışmayı kesebilir.
Önce driver desteğine bakın, update etmek her zaman iyi değil...

Hatta windows 7 ile geldiyse windows 7 ye geri dönün.
Laptop Windows 8 ile geldi daha sonra Windows 10 geçtim fakat yavaşlama başladığı için bu sefer Windows 8.1 geçtim

Hocam SSD'yi SATA mi aldınız M.2 mi?
Kingston a400 480 gb bakabilirsiniz internetten.

Laptop Windows 8 ile geldi daha sonra Windows 10 geçtim fakat yavaşlama başladığı için bu sefer Windows 8.1 geçtim

Technopat mobile yine buglandı özür dilerim spam yaptı

Geri
Yukarı