Windows 8.1 nasıl USB'siz kurulur?

Evet bilgisayar yavaş açılıyor. 59 Saniye gibi komik değerler.
Mesajımı görmediğinizi varsayarak ve size yardımcı olmak istememden kaynaklı size blog linkini tekrar atıyorum;
Umarım yardımcı olur ama o sistemde 8.1 desteği olmadığı için yine sorunlar yaşayacaksınız.

Windows 8.1 al link dandik Win 8 kullanabilirsin

Windows 8.1 dandik bir işletim sistemi değildir bu forumda sistemi iyi olmayan ya da orta seviye olan çoğu sistem için öneride bulunduk 2023'e kadar desteği olan bir işletim sistemi ve biz bu forumda dandik bir şey önermiyoruz.

Windows 8.1 dandik bir işletim sistemi değildir bu forumda sistemi iyi olmayan ya da orta seviye olan çoğu sistem için öneride bulunduk 2023'e kadar desteği olan bir işletim sistemi ve biz bu forumda dandik bir şey önermiyoruz.
iyi tamam denesin ben 4gb ramle 10 kullanıyorum ssd de yok

İyi tamam denesin ben 4 GB RAM'le 10 kullanıyorum SSD de yok

Her sistem farklı olabiliyor ben eski bilgisayarımda ki 5400RPM ile 20 saniyede Windows 10 Boot ederken arkadaşımın sistemi 2.30 dakika da anca açılıyordu. Ve sistemi benden daha iyiydi bu arkadaşla benzer sistemi vardı.

Hocam sistem özellikleriniz iyi kasmanıza gerek yok. SSD alırsınız zaten en geç 1 sene sonra? Çok pahalı değil 120GB'lık alsanız yeter. HDD'ye de oyunları kurarsınız sonra keyfinize bakın.

Arkadaşlar korkuyorum kurmaya çünkü orijinal Windows 10 anahtarı var. Nasıl kurabilirim? Bu arada OEM Key.

1 TB HDD.

12 GB Samsung DDR4 RAM.

940MX, HD 620.

7200u.

Hocam bende Win 7 Key vardı bedava bir şekilde Win 10'a geçtim sonra Win 8.1 geçtim geçen yene Win 10 kurmuştum dijital lisans diye bir şey sayesinde Key'e hiçbir şey olmamış.
Hesabınızı bağlayabilirsiniz. En azından ileride geri dönerseniz hiç uğraşmazsınız Key ile.

Geri
Yukarı