Windows 8.1 nasıl?

Windows 10 superlite var boşta 400 MB kullanılıyor modlanmıiş Windows 10 daha iyi permormans alacagımı duşunuyorum. Gereksiz uygulamalar yok toolbox die bir şey var istersen ondan yukleyebiliosun.

Onu tavsiye etmiyoruz virüs olabilir ve burada diğer şeyleri yazıyor.

Gerekli ayarlamalar yapılınca sorun olmuyor. Intel atom ve 2 GB RAM ile akıp gidiyordu. Kurmadan önce kasar diye beklerken kurduktan sonra aktığını görünce epey şaşırmıştım.

Vallahi ben geçeli 3 gün oldu 6 GB RAM Intel i5 2430M AMD Radeon 7400 m series ile performans ayarı yapmadan efsane akıcı sadece %temp% de gereksiz şeyleri silince efsane oluyor.

Ghost spectre OS kullanıyorum 1.5 aydır hiçbir sıkıntı yaşamadım. Performans artışı bayağı oldu güncelleştirmeleri açık kullanıyorum Wi-Fi ve Bluetooth çalışıyor mining de yok miss gibi kasmadan Windows 10 kullanıyorum.

Ghost spectre OS kullanıyorum 1.5 aydır hiçbir sıkıntı yaşamadım. Performans artışı bayağı oldu güncelleştirmeleri açık kullanıyorum Wi-Fi ve Bluetooth çalışıyor mining de yok miss gibi kasmadan Windows 10 kullanıyorum.
Kanka ben yuklemeye çalıştım.boosts-da usb gozukmuo uraştım olmuo sen usbsiz mi yukledin?

Sisteminiz kötüyse LTSC kullanın modlanmış kullanmayın.
Windows 10'un yalnızca orijinal sürümleri kullanılmalı. Bunlar; Home Single Language, Home, Pro, Education ve Enterprise sürümleridir. Gereksiz hizmetlerin kaldırıldığı ve bütün Microsoft uygulamalarından arındırılmış (Microsoft Store gibi) sürüm olan Enterprise sürümünü tavsiye edebiliriz. Enterprise, şirketler için hazırlanmış olmasına rağmen bireysel kullanıcılar da kullanabiliyor. Yapmanız gereken bir lisans almanız ve şirket oluşturmanız. Özellikle bellek kullanımında yarı yarıya bir azalma meydana geliyor.

Sisteminiz kötüyse LTSC kullanın modlanmış kullanmayın.
Windows 10'un yalnızca orijinal sürümleri kullanılmalı. Bunlar; Home Single Language, Home, Pro, Education ve Enterprise sürümleridir. Gereksiz hizmetlerin kaldırıldığı ve bütün Microsoft uygulamalarından arındırılmış (Microsoft Store gibi) sürüm olan Enterprise sürümünü tavsiye edebiliriz. Enterprise, şirketler için hazırlanmış olmasına rağmen bireysel kullanıcılar da kullanabiliyor. Yapmanız gereken bir lisans almanız ve şirket oluşturmanız. Özellikle bellek kullanımında yarı yarıya bir azalma meydana geliyor.

Ordaki zararları yazan kişinin 2 kişinin indirdiği bir modlanmış sürüm olmalı herhalde. :D
Kanka ben yuklemeye çalıştım.boosts-da usb gozukmuo uraştım olmuo sen usbsiz mi yukledin?
Usbli yükledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı