Windows 8.1 nasıldır?

Gerçekten en sevdiğim Windows işletim sistemi olabilir. Bir lisansım olsa Windows 10'u siler geçerdim. Kısa süre öncesine kadar badlion Client kullanıyordum Minecraft için. O desteğini kesiyor bu sene 7 ve 8.1 için. Ondan 10 kullanmak zorundaydım. 32 GB bir bölüm oluşturup Dual-boot ile Windows 10'un yanına 8.1 kurdum ve kullanıyorum. Gayet memnunum Badlion'ı boş verip geçeceğim yakında bu gidişle :) masaüstü çok güzel görünüyor her türlü. Alan yetmediği için 2 oyun kurabildim sadece. Bir ara 50 GB bir bölüm bölüp tekrar kuracağım Windows 8.1'i
Masaüstü ve başlat menüsünün fotoğrafını bırakayım. Geçmeyi planlayanlar olursa görmüş olurlar tasarımını. Başlatını beğenmeyen çok insan var bence tüm başlat menülerinden daha iyi.

Metro arayüzü çok güzel bende de bölecek yer yoktu o yüzden VirtualBox'dan 8.1 kurdum easybcd ile vhd yi bilgisayarıma ekledim Windows 11'den driverları attım ve kurdum ve bu hale getirdim artık hem 11 hem 8.1 kullanıyorum.

Görev çubuğuna arama simgesi ekleselerdi iyi olurdu baya. Görev çubuğu simgelerinin kocaman olması da çok hoşuma gidiyor. En iyi Windows işletim sistemi 8.1 benim gözümde. Hem de performanslı. Simgeler de Windows 7 ile neredeyse aynı olmasa tadından yenmez :)

Gerçekten en sevdiğim Windows işletim sistemi olabilir. Bir lisansım olsa Windows 10'u siler geçerdim. Kısa süre öncesine kadar badlion Client kullanıyordum Minecraft için. O desteğini kesiyor bu sene 7 ve 8.1 için. Ondan 10 kullanmak zorundaydım. 32 GB bir bölüm oluşturup Dual-boot ile Windows 10'un yanına 8.1 kurdum ve kullanıyorum. Gayet memnunum Badlion'ı boş verip geçeceğim yakında bu gidişle :) masaüstü çok güzel görünüyor her türlü. Alan yetmediği için 2 oyun kurabildim sadece. Bir ara 50 GB bir bölüm bölüp tekrar kuracağım Windows 8.1'i
Masaüstü ve başlat menüsünün fotoğrafını bırakayım. Geçmeyi planlayanlar olursa görmüş olurlar tasarımını. Başlatını beğenmeyen çok insan var bence tüm başlat menülerinden daha iyi.

Ay şimdi Windows 8.1 kurasım geldi hocam.😃

Bir kez deneyimlemenizi tavsiye ederim mutlaka zaten. Özellikle düşük sistemler için Windows 7 yerine Windows 8.1 tercih edilmeli zaten. Hem güvenlik güncellemesi alacak bir süre daha en azından. Hem de daha modern bir arayüz sunuyor. Ayrıca SSD gerektirmiyor.

Bence onlar da güzel. Koyu tema zaten pek sevmiyorum Discord dışında. Keşke sürücü desteği olsa laptopun.
Sizin için sorun değil ama ben çok alıştım maalesef.
Screenshot_1.png

Gerçekten en sevdiğim Windows işletim sistemi olabilir. Bir lisansım olsa Windows 10'u siler geçerdim. Kısa süre öncesine kadar Badlion Client kullanıyordum Minecraft için. O desteğini kesiyor bu sene 7 ve 8.1 için. Ondan 10 kullanmak zorundaydım. 32 GB bir bölüm oluşturup dual-boot ile Windows 10'un yanına 8.1 kurdum ve kullanıyorum. Gayet memnunum Badlion'ı boşverip geçeceğim yakında bu gidişle :) Masaüstü çok güzel görünüyor her türlü. Alan yetmediği için 2 oyun kurabildim sadece. Bir ara 50 GB bir bölüm bölüp tekrar kuracağım Windows 8.1'i
Wallpaper'ı atma şansınız var mı acaba? (Bu arada Windows 8 çok stabil ve hızlı çalışan bir işletim sistemi) (lütfen ban atmayın)

Yeni konular

Geri
Yukarı