Windows 8.1 Performance Edition nasıl?

Kendim 2017 Aralık sürümünü kullanıyorum, yeni yapan arkadaş biraz fazla ayarlarıyla oynuyor. Orjinalliğini bozuyor.

Ekran görüntüsü 2021-09-13 23-56-58.png

Ekran görüntüsü 2021-09-13 23-59-15.png

Konuyu hortlatıyorum ama Microsoft'un sitesinde şu şekilde 2 tane indirme seçeneği var. Bunlardan hangileri yüklenmesi lazım?

1642263458662.png

Konuyu hortlatıyorum ama Microsoft'un sitesinde şu şekilde 2 tane indirme seçeneği var. Bunlardan hangileri yüklenmesi lazım?

Eki Görüntüle 1270928

Sisteminiz 64 Bit destekliyorsa üst kısımdaki 3.4 GB olan ISO dosyasını yükleyeceksiniz. Eğer sisteminiz 32 Bit (X86) ise alt kısımdaki 2.5 GB olan ISO dosyasını indireceksiniz.

Gerçektende öyle. Windows 8.1 Embedded Industry Pro sürümünü kurdum. İnanılmaz hızlı, hayran kaldım. Ama bir o kadar da güvenemiyorum.

Zaten Windows 8.1 Embedded Industry Pro sürümünü kullanıyorum. Fakat Resmi bir ISO değil. Başkası tarafından modlanmış.

USB Flash Bellek ile kurdum.

Eki Görüntüle 1270928

X64 yazan 64 Bit olandır X86 ise 32 Bit olan sürümdür bilgisayarım sağ tıkdan kaç bit ise ona göre indirin.

Gerçektende öyle. Windows 8.1 Embedded Industry Pro sürümünü kurdum. İnanılmaz hızlı, hayran kaldım. Ama bir o kadar da güvenemiyorum.

Zaten Windows 8.1 Embedded Industry Pro sürümünü kullanıyorum. Fakat Resmi bir ISO değil. Başkası tarafından modlanmış.

USB Flash Bellek ile kurdum.
hocam konuyu diriltiyorum fakat Windows 8.1 Embedded Industry Pro mu daha iyi performance edition fps anlamında

Ben kurmuştum daha önce hiç güzel değil. Windows 8.1 zaten oldukça hafif bir işletim sistemi Microsoft'un sitesinden indirip kurman daha iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı