Windows 8.1 Pro format için gerekli flash belleği hazırlama

Ali Utku

Centipat
Yer
Mersin/Tarsus
Arkadaşlar benim arkadaşım bilgisayarına format atmak istiyor. Ama format için hazırlanmış flash belleği yok. Nasıl hazırlayabilir? Elinde 16 GB bir flash bellek var. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rufus adlı programı indirin öncelikle. Bu bağlantıdan programı indirin. Microsoft'un sitesinden Windows 8.1 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) bunu indirin. Sonrasında UEFI Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlama | 2019 bu videodaki adımları takip edin. Windows 10 dediğine bakmayın, aynı adımlar Windows 8.1 için de geçerlidir. Başka sorunuz olursa yardımcı olurum. İyi forumlar. :)
Zaten hiç birşey indiremediği için formatlıyacakmış ethermete ve Wİ-Fİ'a bağlanmıyor diye formatlıyor.

Rufus adlı programı indirin öncelikle. Bu bağlantıdan programı indirin. Microsoft'un sitesinden Windows 8.1 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) bunu indirin. Sonrasında UEFI Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlama | 2019 bu videodaki adımları takip edin. Windows 10 dediğine bakmayın, aynı adımlar Windows 8.1 için de geçerlidir. Başka sorunuz olursa yardımcı olurum. İyi forumlar. :)
Ben de w10 formatı atıcam ilk kez. Bilmediğim için sıra adımlarını merak ediyodum. Çok teşekkürler

Atar tabii ki. Aktif İnternet bağlantısı bulunan bir bilgisayardan yukarıda yazdığım adımları uygulayın. Sonrasında formatı atmak istediği bilgisayara atabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı