Windows 8.1 TP-Link 3200 Ethernet kartı sürücüsü

BordoBereli2344

Hectopat
Yer
ELAZIĞ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim bilgisayarım Windows 7 Home basic'di. Ethernet Kartım yanmıştı değiştirdim ve TP-Link 3200 Ethernet kartını taktılar. Sonra Windows 8.1 kurdum interneti algılamadı kutusunda desteklediği sistemlerde de Windows 8.1 yoktu ne yapmam gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim Recep abi de ben Windows 8.1 kurmak istiyorum ama Ethernet Kartı Windows 8.1 desteklemiyor.
Donanım kimliği:
PCI\VEN_13F0&DEV_0200&SUBSYS_020113F0&REV_31
Mikail Fidan Windows 8.1'e geçmemi söyledi mavi ekran hatası aldığım için ama Ethernet Kartıda desteklemeyince çaresiz kaldım.Bilgisayarım Windows 7 Home Basic 64 bit

Son düzenleme:
Çok Teşekkürler Recep abi şimdi bu driver Windows 8.1'de olur değil mi? Bir de Windows 7 Home Basic de Mavi ekran alıyorum Windows 8.1 kurunca düzelirmi.

Sağ ol Recep abi şimdi Windows 8.1 kuracağım Mavi ekran alırsam ayrı bir konu açarım ilgin için teşekkür ederim.

Bir şey daha sorabilir miyim doğruluğunu merak ettim Duyduğuma göre Windows 8.1 bilgisayardaki tüm driverları kendisi yüklüyormuş doğruluk derecesi nedir?

Windows 8.1 yükledim ve bu sefer daha sıklıkla mavi ekran hatası alıyorum.

Hatanın sonunda ipfnd630.sys yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı