Windows 8.1 vs 7 vs 10

Sisteminiz kötüyse kasar. Bu versusta en kötüsü tartışması olmaksızın 8.1'dir. Tam bir patates 8.1. Tavsiyem eğer DX12 bir karta ve diğer yüksek bileşenlere sahipseniz 10, daha eski bir sistem varsa 7'dir.

Dual boot win10/win7 kullanıyorum. Win 7 oyunlarda 20 fps'e kadar fazla güç sağlıyor, win10 a göre. Sadece internette takılmak sorun win7 de öyle olunca win10 a geçiyorum.

Sisteminiz nedir? HDD kullanıyor gibisiniz.

Onu nasıl öğrencem.
Sisteminiz nedir onu söyleyin ona göre hangi işletim sisteminin uygun olduğunu söyleyelim.

İşlemci: Intel Celeron.
RAM Samsung: 2 GB.
Ekran kartı: Yok.
Sistemle ilgili bu kadar bilgiyi biliyorum. Laptop cihazım. HDD mi var SSD mi var onu bilmiyorum(galiba HDD)
Sisteminiz kötüyse kasar. Bu versusta en kötüsü tartışması olmaksızın 8.1'dir. Tam bir patates 8.1. Tavsiyem eğer DX12 bir karta ve diğer yüksek bileşenlere sahipseniz 10, daha eski bir sistem varsa 7'dir.

Sistem iğrenç Win 10 var çok kasıyor format attırdım Win 7'den (o zaman sistemin kötü olduğunu bilmiyordum)
Dual Boot win10/win7 kullanıyorum. Win 7 oyunlarda 20 FPS'e kadar fazla güç sağlıyor, Windows 10'a göre. Sadece internette takılmak sorun Windows 7 de öyle olunca Windows 10'a geçiyorum.

Anlamadım her ikisini aynı cihazda mı kullanıyosunuz?

Son düzenleme:
Onu nasıl öğrencem.

İşlemci: Intel Celeron.
RAM Samsung: 2 GB.
Ekran kartı: Yok.
Sistemle ilgili bu kadar bilgiyi biliyorum. Laptop cihazım. HDD mi var SSD mi var onu bilmiyorum(galiba HDD)

Sistem iğrenç Win 10 var çok kasıyor format attırdım Win 7'den (o zaman sistemin kötü olduğunu bilmiyordum)

Anlamadım her ikisini aynı cihazda mı kullanıyosunuz?
evet, 2 farklı harddisk üzerinden kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı