Windows 8.1, Windows 10 Rezerve

Aynen öyle ben de her zaman güncel şeyleri sevdiğimden dolayı geçmek istiyorum. :)

Bir sorum olacak Windows 10'a geçtiğimde bilgisayarımla birlikte gelen(Windows 7 Home Basic) Realtek HD Audio driverının Windows 10 için uygun olanını mı indirsem daha iyi olur yoksa Windows 10'un otomatik bana bulduğu driverı mı kullansam daha iyi olur. Ve bu driverın Windows 10 için birkaç tane var acaba hangisi? Lütfen bunada yardımcı olun. :) (Not:Windows 8'e geçtiğimde sadece ekran driverını indirmiştim öbürlerini kendi bulmuştu.) Adsız.png r.png

Kardeşim Skype, Facebook hesabın varsa sana bu konuyla ilgili özel bir bilgi vereceğim. Çok işine yarayacak. Burdan yada profiline mesaj olarak at Facebook yada Skype hesabını. Özelden vereyim bilgiyi.

Bakarmısınız? Rezerve et yazısı çıkması için tüm güncellemeleri yapmam gerekiyor ancak bu güncelleme ne yaptıysam olmuyor ve sürekli de bu hatayı veriyor ve güncellemeyi bilgisayarı kapatarak yaptığımda Windows Updatede herşey güncel diyor ancak denetleme yaptığımda bir süre sonra tekrar bu güncelleme geliyor. :(

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    38,9 KB · Görüntüleme: 574
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı