Çözüldü Windows 8.1 yönetici olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben ekledim kabul etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam bu işlemi güvenli kipte yapabilirsiniz. Güvenli kipe girmeyi biliyor musunuz?

Hayır malesef :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güvenli moda yönetici hesabıyla girin.

İşte yönetici hesabım yok benim. Yönetici hesabım bu hesaptı isim değiştirince yönetici hesap oldu konuk hesabı yani yönetici hesabı yok.

Siz güvenli kipe girin göreceksiniz. Kendi hesabınızla girmeyin. Sizin yönetici olmanızı ancak bir yönetici sağlayabilir.

Kendi hesabınızla girmeyin derken ?

Bu windows 8 için benimki 8.1 yanlız ayarlar farklı.

Sizi güvenli kipte açmaya niye yönlendiriyorum?
Çünkü güvenli kipe her zaman yönetici hesabıyla girebiliyorsunuz. Sizin hesabınız yönetici olmadığı için doğal olarak sistemde varsayılan yönetici hesabıyla oturum açmanız gerekli.
Takıldığınız yer olursa bu siteyi inceleyin.
Enable Administrator account in Windows 8 & Windows 7

Size yeterince bilgi verdiğimi düşünüyorum bundan sonrası size kalmış iyi geceler.

Kardeşim kusura bakma seninde boşa vaktini aldım cahillik işte :D Ama senden Allah razı olsun senin gibi insanlar olduğu sürece dahada bilgileneceğiz Allah razı olsun tekrardan. Konu çözüldü.

Önemli değil güvenli kipe girip mi çözdünüz? Güvenli kipe girmeden çözdüyseniz çözüm yolunu öğrenmek isterim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı