Çözüldü Windows 8.1 yönetici olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Umut_Demir

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var. Öncelikle ben DayZ yüklemiştim ve Latin harf sorunu veriyordu bir forumda'da okuduğuma göre bilgisayar ismini Latin ismi yapmak gerekiyormuş. Bende Latin harf arıyordum koyacak bu arada DayZ Crack'li dosya konumunda LumaEmu diye dosya vardı bende ismi bunu yapmaya karar verdim ve aşağıdaki resimdeki gibi hem kullanıcı adını hem tam adı LumaEmu yaptım ve reset attım.

Fakat açtığımda bu şekilde olmuştu tam ad değişmemiş ve kullanıcı adı LumaEmu olarak kalmıştı ve hesabım Administrator yetkisini kaybetmişti yani standart kullanıcı oldu. Resmin sağındaki gibi ve yöneticiyi seçtiğimde kaydet dediğimdi hiçbir işlem olmuyor. Hala standart'da kalıyor. Yani sizin anlıyacağınız benim Admin olan hesabımın ismini değiştirdiğim için hesap standart kullanıcı oldu ve bunu nasıl Administrator yapacağım hakkında hiçbir fikrimde yok. Nolur yardım edin. Sabahtan beri uğraşıyorum ve Format atmak'da istemiyorum. Resimler aşağıda lütfen yardım edin. Ve Moderatörlerden'de ricam yazım yanlışları için özür dilerim şu konuyu çözmeden lütfen ban atmayın. Resimler aşağıda.@Recep Baltaş @Ali Güngör

asdasd.png
21321.png

Dosya Ekleri

• asdasd.png
    asdasd.png
    84,5 KB · Görüntüleme: 304
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm yolu var format atmanıza gerek yok.
Başlata sağ tıklayıp "Bilgisayar Yönetimi" kısmını açtıktan sonra "Yerel Kullanıcılar ve Gruplar" sekmesini açın.

Evet.

Kullanıcılar kısmına gelip kullanıcınızı seçip çift tıklayın. 2. sekmeyi açın üye sekmesi.

Sonra ?

Böyle bir ekran geliyor:

132.png

Burdan snra:

132.png

Yazılar okunmuyor resimi büyük yollarsanız iyi olur.

Önce sistem araçlarını açmanız lazım. Söylemeyi unutmuşum.

Hata veriyor administrators eklediğimde:

435.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı