Windows 8.1'de Bilgisayarım'a girince yüklenme hatası

Rulbul

Kilopat
Daha fazla  
Adszadfb0.png hosted at Hızlı Resim Yükle - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

Yukarıdaki resimdeki gibi oluyo, girdikten sonra hiçbir şey gelmiyo, yükleniyo gösteriyo, baya bi bekliyorum yüklensin diye ama açılmıyo. Defalarca başıma geldi, çözemedim format attım her defasında, daha geçen gün bu sorun yüzünden atmıştım format ama sonuç yine aynı, deli etti beni, neden böle yapıyo bu, bana yardım ederseniz çok sevinirim. İşletim sistemim orjinal değil, microsoft toolkit v.2.5.1 programı ile etkinleştiriyorum Windows'u.

Adszadfb0.png hosted at Hızlı Resim Yükle - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

Yukarıdaki resimdeki gibi oluyo, girdikten sonra hiçbir şey gelmiyo, yükleniyo gösteriyo, baya bi bekliyorum yüklensin diye ama açılmıyo. Defalarca başıma geldi, çözemedim format attım her defasında, daha geçen gün bu sorun yüzünden atmıştım format ama sonuç yine aynı, deli etti beni, neden böle yapıyo bu, bana yardım ederseniz çok sevinirim. İşletim sistemim orjinal değil, microsoft toolkit v.2.5.1 programı ile etkinleştiriyorum Windows'u.
Sanırım etkinleştirme sırasında Windows virüs kapmış olabilir.
Buradan satın alabilirsiniz Windows 8.1'i :Windows 8.1 Pro - Microsoft Store Middle East and Africa Çevrimiçi Mağaza

Tekrar tekrar format attım ama hep aynı hata, virüs kapmış olsa bile format attıktan sonra gitmezmi virüs ?
Etkinleştirme programından mı gelmiştir virüs ?

Son düzenleyen: Moderatör:
HD Tune yazılımı ile harddisk değerlerinizi kontrol edin, bu tip sorunlar genelde harddiskten kaynaklanmakta.

Merhaba,
Hatalar mevcut başka bir hard disk e kurulum yaparak kontrol sağlayın.
Yada eski diskinize Windows kurun ve hiç bir yazılım yüklemeden kontrol edin, sonra sırası ile tek tek işlemlerinizi yapın, her işlemden sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Sürücü ve yazılım yüklemeleri, hangi işlemden sonra bu şekilde takıldığını bulun.

Ben diyorum acaba işletim sisteminden kaynaklı bi sorun mu ? Başka bir Windows 8.1 indirip onu denesem tekrar böyle olur mu ? Aslında orjinalini alıp kurtulacaksın bu dertlerden de ama olmayınca olamıyo işte :)

Sürücü ve yüklediğiniz yazılımlardan kaynaklı da olabilir bu problem.
Temiz Windows kurulumu yapın yükleme adımlarınız da sırası ile bilgisayarı yeniden başlatarak kontrol edil.
İlk temiz kurulumda düzgün açıyorsa sonradan yapılan bir şeyler etkiliyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı