Windows 8.1'den Windows 10'a geçerken kurulum başarısız hatası

Şöyle yapın o zaman C diskine dosyalarının hepsini at programlar falan var zaten işini güvende tut sadece dosyalarını at programları atma var zaten programlar.

Eminsiniz değil mi hocam? Şimdi D de windows.old adında klasör oluşturup bütün klasörleri içine taşıyacağım?

Eminsiniz değil mi hocam? Şimdi D de windows.old adında klasör oluşturup bütün klasörleri içine taşıyacağım?

Hocam bakın, C'ye dosyalarını at bir klasör oluşturup programları atma sade dosyalarını format atınca C de windows.old diye bir klasör gelecek. Oradan her şeyini geri alacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows.old klasörü format veya senin yaptığın gibi işletim sistemini değiştirdiğin zaman otomatikmen oluşuyor. Windows C diski içerisinde oluşuyor. Senin eski işletim sisteminde kullandığın dosyaların oluyor.

Hocam şöyle yapalım ben diğer bilgisayardan bir deniyeyim sourcesden yapmayı olmazsa son çare bunu deniyelim olur mu? Çünkü en ufak bir dosya bile giderse mahvolurum.
Off hocam bakın C ye dosyalarını at bir klasör oluşturup programları atma sade dosyalarını format atınca C de windows.old die bir klasör gelecek oradan her şeyini geri alacaksın.

Kusura bakmayın hocam anlayamadımda daha açık anlatabilir misiniz :D

Hocam şöyle yapalım ben diğer bilgisayardan bir deniyeyim sourcesden yapmayı olmazsa son çare bunu deniyelim olur mu? Çünkü en ufak bir dosya bile giderse mahvolurum.
sadece c diskine dosyalarım die bir klasör oluşturup dosyalarının hepsini oraya atıcaksın format sonrası cye windows.old die bir klasör gelicek ve ordan dosyalarını ve proğramlarını geri alabiliceksin

Sen sadece C diskinde yeni bir klasör oluşturup uygulama dosyalarını oraya at.

Sonra format bittiği zaman Windows.old klasöründe dosyalar, oluşturduğun klasörde uygulamalar olur.

Kusura bakmayın hocam anlayamadımda daha açık anlatabilir misiniz :D
sadece c diskine dosyalarım die bir klasör oluşturup dosyalarının hepsini oraya atıcaksın format sonrası cye windows.old die bir klasör gelicek ve ordan dosyalarını ve proğramlarını geri alabiliceksin

Sadece C diskine dosyalarım die bir klasör oluşturup dosyalarının hepsini oraya atıcaksın format sonrası cye windows.old die bir klasör gelecek ve oradan dosyalarını ve programlarını geri alabileceksin.

Çok teşekkürer hocam ama ben sanırım Windows 8.1 de kalacağım. Hiç risk alamam PC'nin şimdikinden hiçbir farkının olmaması gerekiyor. Diğer ortakları da bu fikre pek hoş bakmadı o yüzden diğer PC de bunları deneyeceğim. Vaktinizi ayırdığınız icin saolun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı