Windows 8.1'den Windows 10'a geçerken kurulum başarısız hatası

Tamam onu sil attığım linkten indir muhtemelen ISO'dan kaynaklı anormallik var attığım mesajları aynısını uygula sorun isodadır büyük ihtimalle.

Tamam hocam teşekkürler tekrar deneyeceğim bir sorun çıkarsa yazarım tekrar. Vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ediyorum.
Hayır hayır o anlamda demedim sana atacağım linten indir.

Tamamdır hocam. :)

Tamam hocam teşekkürler tekrar deneyeceğim bir sorun çıkarsa yazarım tekrar. Vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ediyorum.
ben herzaman yanındayım hocam sil o isoyu sonra format diski kalsın o isoyu sil attığım linkteki isoyu at onun içine isodan kaynaklı sorun heralde olmadı usb alın yada internet kafeciye formatı attırın onda usb olur eyer gidemem derseniz indirip format diskini isoları silin attığım linkteki isoyu atın sonra bana yazın

ben herzaman yanındayım hocam sil o isoyu sonra format diski kalsın o isoyu sil attığım linkteki isoyu at onun içine isodan kaynaklı sorun heralde olmadı usb alın yada internet kafeciye formatı attırın onda usb olur indirip format diskini isoları silin attığım linkteki soyu atın sonra bana yazın
iso Uefi olarak indirmiş olabilir. bu yüzdende bios sürümünle uyuşmuyordur

Geri
Yukarı