Windows 8.1'den Windows 10'a geçerken "yükleme başarısız oldu" hatası

Teşekkürler öneri için ama ben Windows 10'a yükselteceğim şu anda kullandığım sürüm zaten 8.1 aynı işlemin Windows 10 için olanı var mı? Şimdi fark ettim Windows 8.1 rehberi olduğunu.
Çok fazla değişik bir işlem yok hocam. Rehberde Windows 8.1 ISO dosyasını indiriyorsunuz, isterseniz bu bağlantıdan Windows 10 ISO dosyasını indirip aynı adımları Windows 10 ISO'suyla yapabilirsiniz.

Çok fazla değişik bir işlem yok hocam. Rehberde Windows 8.1 ISO dosyasını indiriyorsunuz, isterseniz bu bağlantıdan Windows 10 ISO dosyasını indirip aynı adımları Windows 10 ISO'suyla yapabilirsiniz.

Denedim hocam ama yine başarısız sonuç verdi.

Temiz kurulum yapın, kafanız rahat etsin. Boşuna söylemedik hocam, ilk başta temiz kurulum yapsaydınız bu kadar zahmete gerek kalmazdı. Zaman israfıdır yani.

Sağ olun hocam temiz kurulum yapacaktım en başta ama oyunlarımın Save dosyası birçok uygulama vb. gitmesini istememiştim temiz kurulum yaparım belki teşekkürler.

Sağ olun hocam temiz kurulum yapacaktım en başta ama oyunlarımın Save dosyası birçok uygulama vb. gitmesini istememiştim temiz kurulum yaparım belki teşekkürler.

Online olamadım kusura bakmayın. İlk öncelikle yazdırdıktan sonra büyüteç simgesine basıp Setup'a tıkladığınız halde olmadı deyi mi?

Online olamadım kusura bakmayın. İlk öncelikle yazdırdıktan sonra büyüteç simgesine basıp Setup'a tıkladığınız halde olmadı deyi mi?

1646753250851.png

CD sürücüsüne giridkten sonra "sources" klasörü var oraya girip setup kısmını bulun.

Not: Direk kurulum ekranına atar.

1646753320896.png

Eki Görüntüle 1325996

CD sürücüsüne giridkten sonra "sources" klasörü var oraya girip setup kısmını bulun.

Not: Direk kurulum ekranına atar.

Eki Görüntüle 1326000
Hocam ben CD ile denemedim USB var USB ile yapsam aynı işlemi olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı