Windows 8.1'den Windows 10'a Geçilmeli mi?

Windows 10 a Geçmelimiyim Yoksa 8.1 e Devammı Etmeliyim ?

• Oy verenlerin toplamı
    11
Windows 10 niye 8.1 yada 7 den daha az fps versin ki? Sistem özelliklerim;

İşlemci: İntel Core İ5 3470
Ekran Kartı: GT740 GDDR5 2GB
Anakart: P8H61-M LX PLUS R2.0
RAM: Kingstone 8gb DDR3 1333mhz CL9 (1600mhz de kullanıyorum)
HDD: WD Blue 500gb 7200rpm 16mb önbellek
PSU: Markasız dandik 300w lık

Windows 10 çıktığında hemen indirip formatlamıştım. Ses çalışmıyordu. 1 hafta ona uğraştım. Ardından 1 ay geçti ve her açılışta Başlat menüsü ve cortana çalışmıyor diye hata alıyordum. Bilgisayar kullanılamıyordu. PS/2 klavyem vardı. Durduk yere çalışmayı bıraktı. Sonra bıktım Windows 8.1 e formatladım. Ardından 3-5 ay geçti ben de artık yeni gelen güncellemeler ile düzeltilmiştir diye yükledim şuan memnunum, kullanıyorum. Performans yükselmedi. Artık kafasına göre ne güncelleme varsa kuruyor. Mağazadan Candy Crush, Minecraft gibi oyunları kafasına göre yüklüyor. 64bit versiyonu boşta hiçbir şey açık değilken yaklaşık 1gb ram kullanıyor. (Windows Xp 70-100mb kullanırdı.) Arada DirectX 12 desteklemeyen oyunlarda fark olmayacaktır.
Windows 10 defalarca güncelleme aldı. Dediğiniz sorunları yaşayacağınızı sanmıyorum. Ayrıca boşta fazla RAM kullanması iyi bir şey, sebebini Technopat'ta araştırabilirisiniz. Ayrıca düşük RAM'e sahip olanlara 32 bit kurmalarını öneriyoruz. Performans farkının tek sebebi DirectX 12 değil. Ayrıca Windows 10 performansın dışında daha iyi bir görüntü kalitesi de veriyor.

Windows 10 defalarca güncelleme aldı. Dediğiniz sorunları yaşayacağınızı sanmıyorum. Ayrıca boşta fazla RAM kullanması iyi bir şey, sebebini Technopat'ta araştırabilirisiniz. Ayrıca düşük RAM'e sahip olanlara 32 bit kurmalarını öneriyoruz. Performans farkının tek sebebi DirectX 12 değil. Ayrıca Windows 10 performansın dışında daha iyi bir görüntü kalitesi de veriyor.
Şuan memnumum, kullanıyorum dedim zaten. Görüntü kalitesini iyi veriyor derken?

Sizce Bu Özellliklerde Cs Go Yu En Düşükte 60 50 Fps Arası Alıyorum Sistem Ozelliklerim Belli Zaten Benim Amacım Fps Aynımı Kalır yoksa düşermi , artarmı Onu Merak Etmekteyim ....

Laptop Kullandığımıda Belirmek İsterim Samsung NP300E5C-S0BTR Serisi .....

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı