Çözüldü Windows 8.1'den Windows 7'ye geçilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iiArxdyy

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, Windows 8.1'e geçiş sonrası sistem aşırı derecede yavaşladı (Rufus'la flash belleğe yazdırmadım, Windows 8.1 ISO dosyası indirip güncelleme şeklinde kurdum)
Şimdi performans için Windows 8.1'den 7'ye geçmek istiyorum, Windows 7 performans, oyun için ideal mi, kullanışlı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2022'de Chrome'un Windows 7 desteği kesiliyor.

Merhabalar, Windows 8.1'e geçiş sonrası sistem aşırı derecede yavaşladı (Rufus'la flash belleğe yazdırmadım, Windows 8.1 ISO dosyası indirip güncelleme şeklinde kurdum)
Şimdi performans için Windows 8.1'den 7'ye geçmek istiyorum, Windows 7 performans, oyun için ideal mi, kullanışlı mı?

Windows 7 desteği kesti diyenlere fazla takılma kanka cayır cayır kullanırsın arada Windows 10'a geçin diye yazı gelir hayır de kullanmaya devam et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Pekii, sıfır kurulum yaptıktan sonra doğrulamada ne yapmam gerekiyor? Ben uzun süredir Windows 8'in koduyla devam ediyorum hiçbir sıkıntı yaratmadı.

Anakartın UEFI destekliyorsa GPT ile eski yapıysa ise MBR yaparak Rufus ile USB belleğe yazdır. Sonra Boot tuşuyla seç başlatırsın. (anahtarın oemse direkt geçirir yok yeni aldıysan bir yere not et.)

Yeni konular

Geri
Yukarı