Windows 8.1'e geçtiğimden beri değişik bir sorun var

viaccess

Hectopat
Makaleler
9
Geçen sene Windows 8 çıkmıştı, yasal olmayan sürümünü indirip kurmuştum. Flash bellekten format atmıştım. Sonra 8.1 warez kurmuştum, şimdi ise DreamSpark'a öğrenci kimlik kartımı fotoğraf çekip orj. Windows 8.1 industry pro kullanıyorum.

Bu sorun neler denesemde devam ediyor.

Sorun şu ki :
Ön USB portları çalışmıyor. Güç seçeneklerinden yeniden başlattığımda sorunsuz çalışıyor. Ancak kendim kapatıp, sonra tekrar açtığımda gene ön USB portları çalışmıyor. Flash bellek taktığımda sürücü yazılımını yüklemeyi felan geçin yani, hiç bir tepki vermiyor.

Güncelleme olsun, yeniden başlatayım, falan filan o zaman yukarıda dediğim gibi yapayım, o zaman tıkır tıkır çalışıyor. USB portlarında sorun yok, Windows 7 döndüğümde tıkır tıkır çalışıyor. Bu sorunu Windows 8/8.1'de yapıyor.

Bu sorunu nasıl çözebilirim ? Yardım eden, cevap yazan, öneride bulunan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Detaylı sistem özelliklerini paylaşabilir misiniz? Anakart modeli, USB aygıtlarının donanım kimliklerini vb.

Anakartım Foxconn H55MXV.

Donanım kimliklerinde bu yazıyor.

USB\ROOT_HUB20&VID8086&PID3B3C&REV0006
USB\ROOT_HUB20&VID8086&PID3B3C
USB\ROOT_HUB20

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı