Windows 8 64 bit DPC WATCHDOG Violation Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Labtobumu servise verdim, dediğiniz gibi bios vbios'un güncelleme sorunundan dolayı yüklenmediğini söyledim ve bugün geri aldım servisten. Bana tekrar Nvidea gt 635m'yi yükleyip verdiler, servisteki adam bana ekran kartımın Nvidea gt 635m olduğunu söyledi. Bende neden Nvidea'nın sitesinde Nvidea gt 630m gösteriyor ve ilk aldığımda neden Nvidea gt 630m yüklüydü dedim, bios vbios güncellenmesini söyledim. Bana bios ve vbios'umun güncel oldunu söyledi. Ne yapacağımı şaşırdım!

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum konuyu hortlatmak gibi olacak ama GetSystemInfo Parser 2.96 şu linke de bakabilir mi bir bilen.
Virüs var:
C:\Users\user\AppData\Local\Temp\mtxvxffpcbkbfasb
C:\Users\user\AppData\Local\Temp\wvmbqtxzmx
C:\Users\user\AppData\Local\Temp\
Bunların içini sil.
Ayrıca konuyu iyi okuyun dump dosyalarını da istiyorum.
Ek olarak bu rapor sonucunu da istiyorum:
Herdprotect txt Raporu Oluşturma (Resimli anlatım) | Technopat Sosyal
Bıos'un güncel olmayabilir. Laptop altında veya yanlarında PSPMXX olanı bul ve söyle
XX= Harfler.
__
Bunları sırasına göre indir yükle:
İndir
İndir
İndir
İndir
İndir

Murat Hocam benimkine de bakar mısınız bir zahmet;
GetSystemInfo Parser 2.96
Minidump dosyaları için C/Windows/Minidump'a girdim ancak içinde dosya yok.
kdbsdk32.dll
Bunu bul ve kaldır.
__
Altta yazdıklarımı denetim masasından kaldır;
Advanced SystemCare 7
Driver Booster
IObit Uninstaller
Surfing Protection
__
Hamachi güncelle.
Bıos güncelle.

GetSystemInfo Parser 2.96
Zippyshare.com - New folder.rar minidump taki herşey
Zippyshare.com - Scan_2014-9-5-20-31.txt herd protect
Murat5038 abi bana da bir yardım rica etsem 4 aydır uğraşıyorum su sorunla.
Sistemde çok virüs var ve bunları temizlemekle uğraşmak uzun sürer, gördüğüm kadarıyla oyunlar da steam gibi servislerde kayıtlı. Bunların yedeklerini alıp temiz bir Win 8.1.1 kurarsan ve hiçbir şey yüklemeden güvenilir bir antivirüs yükleyip programları yüklersen sorun olmayacaktır.
Eğer yinede çözümü söyle dersen yazmak uzun sürer uzaktan yardım ile bağlanıp işlemleri yapayım.
Şuanlık normal temizlik istersen malwarebyte kullanabilirsin. Çoğu normal virüsler bitcoin virüsü ve reklam virüsleri mevcut.

Ya sana cok sorun olmayacaksa uzaktan bağlantı daha işime yarar pc'de baya dosya var yedekleme ve format sıkıntı olacak fakat işim var dersen atarım mecbur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı