Windows 8 Güncelleştirme Kod 80070057

Merhaba,

Parametre hatası gibi gözükmekte.

"services.msc" girip Windows Update'yi devre dışı bırakıp durdurun.

"C:\Windows\SoftwareDistribution" klasörünün içerisindeki dosyaları silin.

Bilgisayarınızı yeniden başlatın. "services.msc" girip Windows Update'i etkinleştirip başlatın.
Ardından "Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Windows Update" kısmından güncelleştirmeleri denetleyin ve yükleyin.

Yine aynı hatayı alırsanız Windows Update Downloader | Anvisoft bu araçla Windows güncelleştirmesi yapın.

Miller'ın dediklerini yaptım ama olmadı :(. Linkteki programıda indirdim o da hata veriyor. Orjinal Windowsum var ama güncelleyemiyor.Biraz daha uğraşıcam olmazsa Windows 8.1 bulabilirsem sıfırdan kurulum yapmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mıllerin dediğini doğru bir şekilde yapabildi isen düzelmesi lazımdı. Verdiği programı içine katmamıştım sadece dediği yerlerde ki dosyaları silip güncellemeni yapabilmen lazımdı. Eset veya başka bir Antivirüs programı kullanıyorsan Kaldır tekrar dene antivirüs programları da bu hatalara neden olabilir.

Miller'ın dediklerini yaptım ve Klasör'ün içini komple sildim. Ne yazık ki antivirüs yazılımı kullanmıyorum çünkü Windows Defender gayet başarılı ve yeterli bir antivirüs. Microsoft'a teşekkürlerimi sunarım bu yüzden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Defender başarılı bir koruyucu değildir. Bütün antivirüslerin en düşük seviyede olanlarından biridir. Düzelme olmadı veya aldığınız hata da bir değişiklik oldu ise bildirin değişiklik olmadı ise Teamwiever ile bağlanıp logları kontrol etmem gerekli.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı