Windows 8 İçin Antivirüs

Download ESET Smart Security 7.0.302.26 - FileHippo.com (Eset önerdiğimden değil sadece 7.0 sorusuna cevap vermek için)

Windows Defender'in yetip yetmeyeceği tamamen senin kullanımına bağlı bir mesele. İçin rahat etsin istiyorsan 1 ya da 3 yıllık Norton IS ya da 360 gibi bir güvenlik programı satın alırsın. Biraz daha için güvende olmuş olur. Ama senin tecrübeli olman daha önemli. En iyi koruma kişinin kendisidir.

Senin kullanımına bağlı derken? Virüs saçan sitelere girmiyorum.

Bitdefender Windows 8 ile uyumlu fakat ben çok karışık buldum ve yabancı dil olduğundan anlayamadım o yüzden kaldırdım.

Eset 7.0, satın aldım zaten arkadaşlar lisanslı kullanıyorum. Windows 8 ve windows 8.1 işletim sisteminde, önereceğim tek antivirüs programdır diğerleri vasat :)

Bende şimdi Bitdefender'ın IS 2011 lisansını almayı planlıyorum. Kiler Markette 16,95 TL :D Bi görüşeyim Bitdefender yetkilileriyle. Eğer programı 2014'e güncellerken lisans sıkıntı çıkarmıyorsa o zaman onu kullanırım :D

Windows defender MİCROSOFT tarafındanda yetersiz olduğu kabul edilen bir güvenlik programı. Ben AVAST 2014 premier sürümünü kullanıyorum. Şu ana kadar sorun olmadı. Tavsiye ederim. Panda cloud antivirüsün son sürümüde gayet başarılı. Paralı istiyorsan trendmicroyu kullan en rahat güvenlik programı. Ayrıca son yapılan testler : AV-Comparatives - Independent Tests of Anti-Virus Software - Real World Protection Test Overview ve AV-TEST - The Independent IT-Security Institute: Jan/Feb 2013

Windows defender MİCROSOFT tarafındanda yetersiz olduğu kabul edilen bir güvenlik programı. Ben AVAST 2014 premier sürümünü kullanıyorum. Şu ana kadar sorun olmadı. Tavsiye ederim. Panda cloud antivirüsün son sürümüde gayet başarılı. Paralı istiyorsan trendmicroyu kullan en rahat güvenlik programı. Ayrıca son yapılan testler : AV-Comparatives - Independent Tests of Anti-Virus Software - Real World Protection Test Overview ve AV-TEST - The Independent IT-Security Institute: Jan/Feb 2013

Kardeş 2014 premier bende hata veriyor Nasıl başardın çalıştırmayı ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı