Windows 8 ISO'sunu USB'ye atmak için program

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Windows 8 kurulum ISO'sunu USB'ye atmak için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biri de WiNToBootic.

Birçok araca göre daha fazla özellik sunan WiNToBootic, Windows 7 USB/DVD Download Tool'u da geride bırakıyor. Programın en güzel özelliklerinden biriyse, kurmadan çalışabilmesi.

Download: WiNToBootic V2.2.1
Alternatif: Yandex.Disk (Winrar 5.00 gerektirir.)

Yazılım son sürümü Windows 8 Yapı 6.2.9200'e destek sağlamaktadır.

Not: Yazılımı Windows 8 altında kullanmak için Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 gerekmektedir.

Kullanım rehberi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dikkat! Bu yöntem UEFI değildir! Daha güncel kurulum için UEFI yönetmini şiddetle tavsiye ederiz: UEFI Windows 8.1 USB'ye Yazma | Technopat Sosyal

Son düzenleme:
Sağol abi bu mesajı Windows 8'den yazıyorum :D Programla sorunsuz kurulum yaptım.

İlk yapmaya çalışırken böyle bir hata aldım.

Fakat bu sorunun antivirüs programından kaynaklandığını fark ettim ve kapatıp tekrar denedim. Sorunsuz bir şekilde oldu. Eğer aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar olursa diye paylaşma gereği duydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abiler.. Bende şimdi şöyle bir sorun var. Ben güzelce Win8 iso'mu indirdim ama benim indirdiğim buradaki değil all in one versiyonu ve 4.6 GB. Şimdi USB bellekten yükliyeyim diycem şöyle bir engel var 8 GB belleğe atmam gerek onu da fat32 olarak formatlayamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz? Standart DVD'ye de sığmaz. Harici HDD'den yapayım diycem koca HDD'yi fat32 yapamam. Ne önerirsiniz?

Yani olmaması için bir sebep yok mu diyorsun Burak abi? Denedim beceremedim galiba. Çünkü ben 4 GB'dan fazla bellekler FAT32 olmuyor diye biliyorum. ^^ Yanlışım varsa affola.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı