Windows 8 kurarken usb çıkartılmaması

Makaleler
6
Daha fazla  
Pc ye Win8 kurarken USByi çıkartmadım ve tekrar kurulum ekranına dönmeden normal olarak ilerledi. USB belleği masaüstü açılınca çıkartım.
Böyle bir durum normal mi ? Benim bildiğim USB yi sökmeyince tekrardan kurulum ekranına dönmesi.

USB booatable sırasında 1. sırada değildir HDD 1. sıradadır, bu yüzden kurulum sırasında yeniden başlattığında USB den değilde Windows ortamından kaldığı kuruluma devam etmiştir.

Tamam anladım USB 1. sırada değildi 4. sırada olduğunu hatırlıyorum.
Beni anlayan bir sen varsın :)

Okan'ın dediği gibi bende okuyorum ancak bişey anlaşılmıyor. En sonunda cümle devam edecek gibi duruyor ve noktayı koymuşsunuz.
Anladığım kadarıyla Windows yükler iken 1. yükleme olan %100 olan yerler doldu ve sonrasında normal olarak açıldı? Eğer böyle ise yeniden başlattıkdan sonra USB belleği çıkartmamanız gerekli idi, Yeniden başlayıp 2. kuruluma geçmesi gerekli idi ve bunun bitiminden sonra ki 3. yeniden başlatmada masaüstü gelmesi gerekli idi.

Eğer usb belleği F8, F12 gibi kombinasyonlarla başlattıysanız zaten tek seferlik başlar yeniden başlatınca normal sıralama işler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı