Windows 8 Sorunlar

salihkars66

Hectopat
Yer
Yozgat
Merhaba arkadaşlar hepinize kolay gelsin.

Dün itibari ile Windows 8'e geçiş yaptım. Gayet iyi kullanışlı fakat birkaç sorunla karşılaştım yardımlarınızı esirgemeyin. İlk kurduğumdan itibaren bir kasma problemeni söz konusuydu (özellikle oyunlarda) Ekran kartı driverini kurarak üstesinden geldim. Fakat başka driver var mı kurulacak bilmiyorum. Neyse beni rahatsız eden sorunlarla baş başa bırakıyorum sizin kolay gelsin.

-Windows açılırken parola istiyor (Format atarken msn ve şifre istemişti) Şifreyi nasıl kaldırabiliriz ?
-Fare ayarları yapıldığı dosyayı masaüstüne gönderemiyorum (Windows 7'de denetim masasından masaüstüne sürüklüyordum)
-Kurulacak driverler hangileri?
-Windows 8'in kendi uygulamalarından facebook,msn vs. bunlardan facebook'a giriş yaptım tekrar nasıl çıkabilirim (sohbetten biri bişey yazınca sağ üst köşede çıkıyor rahatsız etmeye başladı)
-Format atarken internetten bulduğum bir ürün anahatırını yazmıştım gerçek anahtar yok malesef. Sürekli windowsu etkinleştir felan geliyor ve sinirlerimi bozmaya başladı rahatsız oluyorum. Etkinleştirebileceğimiz key var mı? Veya çözümü?

sjn5l.png

Arkadaşlar bulamadım malesef :( Yardım edin lütfen kendi kendine hata verip kapanmaya felan başladı lütfen.

- - - Güncellendi - - -

sjrmp.png

Teşekkür ederim ama bende böyle gördüğün gibi neden acaba ?

- - - Güncellendi - - -

Etkinleştirdim ama diğer sorunları hala yapamadım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı