Windows 8 Türkçe Yapma

• Konuyu başlatan Sercan Yeşil
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 1B
S

Sercan Yeşil

Ziyaretçi
Arkadaşlar dün çok zorlansamda pentium 4 PC'me Windows 8'i başarıyla kurdum. Windows 8 tek bir sorunum var ingilizce. :D Forumun arama yerini yazıyorum ama ben göremedim açıkçası. Gören bilen fikri olan var mı ?

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca Toolkit programı sadece torrentde mi var ? Link yok mu böyle sıradan bir link ? :)

Torrent'ten yapamazsan diye bir link de gönderdim. Oradan indirirsen kutucuktaki işareti kaldırmayı unutma indirmeden önce. Yoksa çöp şeyler yüklenir bilgisayarına. Direkt magnet linke tıklayıp indirsene işte.

Egemen abi hemen linki attı özel mesajtan. :D Süper biri yav hızır gibi her yere yetişiyor. :)

- - - Güncellendi - - -

Burda activator diye bir seçenek yok ki ?

Ben sabahtandır klavyedeki windows logosuna basıyorum. :) Tamam yaptım çok teşekkür ederim. İkinize de PC can buldu resmen çok hızlı. Sadece hiç bir sürücü yüklü değil onu nasıl yapacam. İntelin sitesinden bir şey indiriyoruz mu yoksa tek nvida sürücüsü yeter mi ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı