Windows 9 Threshold 30 Eylül'de çıkacakmış, doğru mu ?

Ben de diyorum ki orijinal Preview sürümü olacak. Ekran kartı sürücünüzün Beta sürücüsü gibi bir şey bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eylül de çıkacak olan windows 9 sahte olduğunu söylüyorlar ve indirmeyin diyolar.

Böyle saçma salak iddialara nasıl inanıyorsunuz ? Hayır bir sürümün sahte olup olmadığını anlamak zaten 5 saniye sürüyor. 30 Eylül'de ön izleme sürümü çıkacak. Salakların laflarına inanmayı bırak, bu lafları buraya hiç taşıma!

Windows 8'e alisamadik daha windows 9 geldi.

Microsoft baya ireledi hayrlisi.

8'e alışalı çok oldu, 8 eskidi, 8.1 var artık. :) Hala 7 kullananlarda var, iş gereği kullanabilirler, kullandıkları programlar uyumlu olmayabilir anlıyorum. Ama şu "Windows 7 oyuncu işletim sistemidir" diyenler varya, sinir oluyorum. Umarım en kısa zamanda 9 çıkar, yeniliğe açığız. Çıkar çıkmaz kurarım ben, güncellik her zaman iyidir! Ama Windows 9 çıkarsa, Windows Phone ne olacak onu merak ediyorum ben.

Gerçekten microsoft durmuyor, bu ne şiddet be ne hız, windows 7 derken windows 8.1 ilerleyen günlerde windows 9 kullanacağız. Sistem gereksinimleri nasıl olacak acaba ?

Gerçekten microsoft durmuyor, bu ne şiddet be ne hız, windows 7 derken windows 8.1 ilerleyen günlerde windows 9 kullanacağız. Sistem gereksinimleri nasıl olacak acaba ?

Bu sene ve geçen sene alınan bilgisayarlara kurulabilir sanırsam. Bence 8.1'le aynı veya birazcık daha yüksek donanım isteyecek. :D Donanım sorun değilde lisanslı 8.1 kullananlara ücretsiz verir umarım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı