Windows 95 CD'si yeni PC'lerde kullanılır mı?

YalnızAsker

Femtopat
Elimde Windows 95 için Office CD'si bulunmakta ve Windows 7 bilgisayarımda denemek istiyorum. Çalışır mı? CD falan çizilsin istemiyorum, ona göre deneyeceğim.

yener999

Technopat
Moderatör
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
@o1Poseidon gerçekten de ruhumuz duymadı. Zaten indirmek ücretsiz. Lisans paralı. Korsana destek vermiyoruz. Fakat kimsenin yapmasına da engel olamayız. Sadece konulara destek veremeyiz. İndirmek için kafeye gitmeye gerek yok. Uygun fiyatlı lisans da alınabilir. Bireysel için sıkıntı olmaz.

o1Poseidon

Centipat
@o1Poseidon gerçekten de ruhumuz duymadı. Zaten indirmek ücretsiz. Lisans paralı. Korsana destek vermiyoruz. Fakat kimsenin yapmasına da engel olamayız. Sadece konulara destek veremeyiz. İndirmek için kafeye gitmeye gerek yok. Uygun fiyatlı lisans da alınabilir. Bireysel için sıkıntı olmaz.

Hocam haklısınız ama lisans olmadan kullanmak açıkçası saçma geliyor. Kimse duymazdan kastım da şudur; @MyMochaMan buraya konu açmadan internetten korsan bir biçimde indirmiş olsa kimse bilmez yani indirdiğini bunu demek istemiştim.

Emperor4231

Hectopat
Makaleler
1

Bence elinde orijinal disk olduğu için korsan yüklemesi sorun olmaz. (elindeki sürümün aynısını indirirse)
CD kolay kolay çizilmez deneyebilirsiniz. Tahminimce çalışacaktır.

Yukarı