Windows başlat ikonu üzerinde yeşil renkte "yok" yazıyor

Hocam bilgisayarı alalı 1 hafta olmadı henüz ve bir tür trojan karantinaya alındı. Facebook hesabım çalındı bu sabah. Her türlü koruma defender vb açık olduğu halde. Zona adlı uygulamadan kaynaklı olduğunu düşündüm. Uygulamayı kaldırdım umarım silinmiştir

Gaming gen tr adresinden hazır sistem olarak yüklü geldi Windows 10pro deneme sürümü. Cmd üzerinden kodla etkinleştirdim daha sonra
Zararlı yazılım içermeyen bir usb belleğe lütfen orjinal windows iso dosyası yazdırın ve temiz bir kurulum gerçekleştirin.

Hocam bilgisayarı alalı 1 hafta olmadı henüz ve bir tür trojan karantinaya alındı. Facebook hesabım çalındı bu sabah. Her türlü koruma defender vb açık olduğu halde. Zona adlı uygulamadan kaynaklı olduğunu düşündüm. Uygulamayı kaldırdım umarım silinmiştir

Gaming gen tr adresinden hazır sistem olarak yüklü geldi Windows 10pro deneme sürümü. Cmd üzerinden kodla etkinleştirdim daha sonra
Anladım, Windows Media Creation Tool ile sıfırdan ve orijinal Windows kurulumu yapmanızı tavsiye ederim. Muhtemelen Windows' unuz içerisinde zararlı yazılımlar barındırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı