Windows başlatma ekranında klavye çalışmıyor

BuFFle

Femtopat
Güç tuşuna basıyorum ve ekran geliyor. ASUS yazısından sonra Windows logosu geliyor ve klavye çalışmıyor. Ondan sonra input not supported hatası alıyorum. Güvenli moda gireceğim ama giremiyorum, klavye çalışmadığı için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyeniz harici bir klavye mi? Klavye türü desteklenmiyor olabilir "input not supported" hatasına göre.
Yok bilgisayar önceden kullanıyordum monitör eski ve klavye yide kullanıyordum ama ekran çözünürlüğü desteklemeyen bir çözünürlüğe aldığım için hata veriyor ama biosta falan ekran geliyor Windows başlangıç ekranıda geliyor ama klavye çalışmıyor bu seferde.

Yok bilgisayar önceden kullanıyordum monitör eski ve klavye yi de kullanıyordum ama ekran çözünürlüğü desteklemeyen bir çözünürlüğe aldığım için hata veriyor ama BIOS'ta falan ekran geliyor Windows başlangıç ekranıda geliyor ama klavye çalışmıyor bu seferde.

Hiç bilmediğiniz bir ayar değiştirdiğiniz oldu mu? BIOS ve MSConfig ayarları da geçerli, harici klavye bulun ve takın, başka çözümü yok gibi görünüyor

Hiç bilmediğiniz bir ayar değiştirdiğiniz oldu mu? BIOS ve MSConfig ayarları da geçerli, harici klavye bulun ve takın, başka çözümü yok gibi görünüyor
Yok hocam çözünürlüğü düşürdüm ondan sonra herşey sarpasardı ama Windows başlangıç ekranında klavye çalışsa hiçbir şey kalmicak

Dosya Ekleri

• 1604653284038333018402.jpg
    1604653284038333018402.jpg
    279,9 KB · Görüntüleme: 34

Geri
Yukarı