Windows belirtilen aygıta yola ve dosyaya erişemedi hatası

hilmiyildzx

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bazı dosyalarda bu hatayla karsılasıyorum ve ındırdıgım dosyalardada bu hatayı goruyorum. Bunun çözümü ne olabılır?

Ekran Görüntüsü (16).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunları OneDrive'daki dosyalarda mı yaşıyorsunuz bir de indirirken masaüstüne indirdiğiniz dosyalar da bu sorun oluyor mu?

Çok şey hocam, program indiriyorum bu hatayı veriyor. Bazi oyunlara girmeye calistigimda bu hatayı veriyor. Ve görev yöneticisine giremiyorum bu hatayı veriyor.

Bu bilgisayar sizin şahsi bilgisayarınız mı? Sorma sebebim, anladığım kadarıyla, bilgisayardaki kullanıcı olarak "yönetici" değilsiniz. Kontrol etmek için ayarlar kısmından-hesaplara gidip kendi kullanıcı adınıza bakabilirsiniz.

Çok şey hocam, program indiriyorum bu hatayı veriyor. Bazi oyunlara girmeye calistigimda bu hatayı veriyor. Ve görev yöneticisine giremiyorum bu hatayı veriyor.

Bu bilgisayar sizin şahsi bilgisayarınız mı? Sorma sebebim, anladığım kadarıyla, bilgisayardaki kullanıcı olarak "yönetici" değilsiniz. Kontrol etmek için ayarlar kısmından-hesaplara gidip kendi kullanıcı adınıza bakabilirsiniz.
Nasıl bakabilirim peki.

Yeni konular

Geri
Yukarı