"Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi" hatası

Flash belleğin içerisindeki dosyaları C diskine, masaüstüne falan atın. Flash belleğin içinde kalmasın yoksa Rufus otomatik siliyor. ISO dosyası yazdırıldıktan sonra flash belleğin içerisine ayrı bir klasör oluşturup oraya dosyalarını atabilirsin.
Hacı şimdi rufus ve mediacretion dosyası indi napcam şimdi

Hacı şimdi rufus ve mediacretion dosyası indi napcam şimdi ikisinide açmıyor:d

@XYREALY ikisi de açılmıyorsa güvenli mod girdikten sonra açmayı dene. Gene açılmazsa, arkadaşının USB'sini kullan. Zaten senin Windows hasar almışa benziyor.

Ağa bu niye durduk yere aldı bu hatayı anlamıyorum bir bilgin var mı?

Virüs bulaşmış olabilir, bana mantıklı olarak bu geldi. Temizlik programı kullandın mı? En son hangi uygulamaları yükledin? Windows Update yaptıktan sonra mı oldu? Durduk yere olacak bir şey değil bu.

Olmadı hocam internet olmadığından açmadı

Virüs bulaşmış olabilir, bana mantıklı olarak bu geldi. Temizlik programı kullandın mı? En son hangi uygulamaları yükledin? Windows Update yaptıktan sonra mı oldu? Durduk yere olacak bir şey değil bu.
Forza yüklemiştim bide hilesi vardi o olabilirmi acaba

Ve yönetici olup olmadığımiza nerden bakiyoruz

Olmadı hocam internet olmadığından açmadı.

Forza yüklemiştim bir de hilesi vardi o olabilir mi acaba?

Ve yönetici olup olmadığımiza nereden bakiyoruz?

Siz en iyisi oluşturabiliyorsanız ayarlara gidin ve yeni kullanıcı hesabı oluşturmayı deneyin. Hile yüzünden olmuş olabilir, genellikle hileler virüs olabiliyor. Keşke indirmeseydiniz.

Adsız.png

Kanka kurdum Windows 10'u driverlari yükledim ekstra yapmam gereken bir şey var mı?

Geri
Yukarı