Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi hatası

Momonga

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi hatası alıyorum. Google dışında hiçbir yer açılmıyor Görev Yöneticisi, yönetim araçları vs.

Ekran görüntüsü 2024-04-12 161928.png

Merhaba. Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi hatası alıyorum. Google dışında hiçbir yer açılmıyor Görev Yöneticisi, yönetim araçları vs.

Eki Görüntüle 2166323

System32'de var mı diye bakar mısın büyük ihtimal silinmiş bir virüs yiyip son anda sildiğiniz bir zaman oldu mu?

Torrent'i indirdiysen olabilir. Ama direk Torrent uzantılı dosya ise sanmıyorum.
Ben bu sorunu format atarak da çözebilirim ama yedek alacağım çokca dosyam olduğu için uzun yolu tercih ettim.Benim kullandığım dizüstü pc win 11 kurulu olarak geldi.Sizden ricam bu konuda bir tavsiyede bulunabilirseniz sorunum belki de çözülecektir.

Ben bu sorunu format atarak da çözebilirim ama yedek alacağım çokca dosyam olduğu için uzun yolu tercih ettim. Benim kullandığım dizüstü PC Windows 11 kurulu olarak geldi. Sizden ricam bu konuda bir tavsiyede bulunabilirseniz sorunum belki de çözülecektir.

Bilgisayarda yönetici sen misin? Kaspersky Plus deneme sürümü ile tam tarama yapmayı dene.

Ben bu sorunu format atarak da çözebilirim ama yedek alacağım çokca dosyam olduğu için uzun yolu tercih ettim.Benim kullandığım dizüstü pc win 11 kurulu olarak geldi.Sizden ricam bu konuda bir tavsiyede bulunabilirseniz sorunum belki de çözülecektir.
Bu konuya bir bak.

Bilgisayarda yönetici sen misin? Kaspersky Plus deneme sürümü ile tam tarama yapmayı dene.

Bu konuya bir bak.
Bilgisayarda yönetici benim ama sanki ben değilmişim gibi örn:Malwarebytes i kaldırmak istediğimde yada cmd komut istemini yönetici olarak çalıştırmak istesemde konuda paylaştığım hata tekrar karşıma çıkıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-13 235806.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-13 235806.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 5
Bilgisayarda yönetici benim ama sanki ben değilmişim gibi örneğin: Malwarebytes'i kaldırmak istediğimde ya da CMD komut istemini yönetici olarak çalıştırmak istesem de konuda paylaştığım hata tekrar karşıma çıkıyor.

Ağır virüs yemişsiniz format tek çare.

Geri
Yukarı