Çözüldü Windows bilgisayar sıfırlama sonrası dosyalara erişim sağlanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EfeJsjs

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Ben Windows bilgisayarımı sıfırladım. Bilgisayarımın içindeki bütün fotoğraflar, dosyalar, belgeler vb. her şey siliniyor mu?

Silindiyse bile kendisi geri gelir mi?

Sıfırlanmadan önceki dosyalara sıfırlandıktan sonra erişilebilir mi ve bilgisayarda durur mu?

Merhaba,
Ben Windows bilgisayarımı sıfırladım. Bilgisayarımın içindeki bütün fotoğraflar, dosyalar, belgeler vb. her şey siliniyor mu?

Silindiyse bile kendisi geri gelir mi?

Sıfırlanmadan önceki dosyalara sıfırlandıktan sonra erişilebilir mi ve bilgisayarda durur mu?
Sıfırlamadan önce yedeklediyseniz, yedeğe döndürebilirsiniz, aksi halde o iş bitti ): Bütün herşey silindi, temiz kurulum yapmadıysanız veya format attıysanız recovery yapabilirsiniz. Bunu da şöyle yapıyoruz :

- Arama kısmına recovery yazıyoruz
-Bir süre bekledikten sonra, en yakın parametreye kur diyoruz
-Çok uzun sürmeyecek ve herşeyiniz geri dönmüş halde bilgisayarınız kurulu olacak.

Yardım edebildiysem sağda ki tike basmanız yeterli olacak ve beni sevindirecektir :)

Konuya bakın hocam.

Konuya bakın hocam.

Arkadaş çoktan sıfırladım demiş.

Arkadaş çoktan sıfırladım demiş.
Ben sıfırlanmamış yazmadım zaten. Bunu yapsaydınız demek istedim.

2023-08-19_01-19-22.png

Sıfırlamadan önce yedeklediyseniz, yedeğe döndürebilirsiniz, aksi halde o iş bitti ): Bütün herşey silindi, temiz kurulum yapmadıysanız veya format attıysanız recovery yapabilirsiniz. Bunu da şöyle yapıyoruz :

- Arama kısmına recovery yazıyoruz
-Bir süre bekledikten sonra, en yakın parametreye kur diyoruz
-Çok uzun sürmeyecek ve herşeyiniz geri dönmüş halde bilgisayarınız kurulu olacak.

Yardım edebildiysem sağda ki tike basmanız yeterli olacak ve beni sevindirecektir :)
Amacım geri getirmek değildi sadece kendisi gelir mi diye sordum.

Birde yedeklemişmiyim veya yedeklememişmiyim diye nerden bakabilirim.

Ek olarak sıfırlamadan önce başka onDrive hesabı ekliydi sıfırladıktan sonra yeni Microsoft hesabı açtım onunla birlikte yeni onDrive geldi eskisi gelmez dimi bilgisayara gelmesini de istemiyorum.

Amacım geri getirmek değildi sadece kendisi gelir mi diye sordum.

Birde yedeklemişmiyim veya yedeklememişmiyim diye nerden bakabilirim.

Ek olarak sıfırlamadan önce başka onDrive hesabı ekliydi sıfırladıktan sonra yeni Microsoft hesabı açtım onunla birlikte yeni onDrive geldi eskisi gelmez dimi bilgisayara gelmesini de istemiyorum.
Kurtarma sürücüsü yoluyla bakabilirsiniz, eski onedrivenizde birkaç hatıra kalmış olabilir, sitesinden bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı