Windows bilgisayara macOS kurup kullanmak

merttrkz

Kilopat
Daha fazla  
Kurulumu zorda olsa başardım islemci modelinin görünmemesi hariç diğer durumları çözdüm. İslemci modeli görünmese de çalısması hızlı geldi bana. Test yapamadım henüz. Sistemim Ryzen 5 1600, RX 570, B450 anakart. Yükledigim sürüm Mojave 10.14.06. Sormak istediğim daha önce macOS hiç kullanmadım ve bu şekilde kurduğum bir sistemi normal bir macOS cihaz ile hiçbir farkı olmadan tüm macOS imkanlarını sorunsuz kullanabilir miyim? Örneğin kredi kartımı ekleyip istediğim uygulamayı satın alıp kullanabilir miyim? Bu önemli benim için çünkü almayı düşündüğüm uygulamalar var ve çalışmayacağı bir durum için boşuna para vermek istemiyorum. Ayrıca macOS lisansı almalı mıyım? Bu şekilde kurduğum sistemin lisans durumu nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulumu zorda olsa başardım islemci modelinin görünmemesi hariç diğer durumları çözdüm. İslemci modeli görünmese de çalısması hızlı geldi bana. Test yapamadım henüz. Sistemim Ryzen 5 1600, RX 570, B450 anakart. Yükledigim sürüm Mojave 10.14.06. Sormak istediğim daha önce macOS hiç kullanmadım ve bu şekilde kurduğum bir sistemi normal bir macOS cihaz ile hiçbir farkı olmadan tüm macOS imkanlarını sorunsuz kullanabilir miyim? Örneğin kredi kartımı ekleyip istediğim uygulamayı satın alıp kullanabilir miyim? Bu önemli benim için çünkü almayı düşündüğüm uygulamalar var ve çalışmayacağı bir durum için boşuna para vermek istemiyorum. Ayrıca macOS linsansı almalı mıyım? Bu şekilde kurduğum sistemin lisans durumu nedir?

Bu şekilde kurduğunuz sistemin lisans durumu korsan. Ayrıca macOS lisansı ayrıca satın alınamıyor Windows gibi. Apple sadece kendi bilgisayarlarında kullanıyor.

Cevaplarınız için teşekkürler. Merak ettiğim bir de buna gelen güncellemeleri yapabilir miyim? Sorun olur mu güncellemek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı