Çözüldü Windows Boot Manager hatası nasıl çözülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda_Tasdemir

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımda 2 tane boot gözüküyor. Birisi benim normal PC'nin hard diski diğeri Windows Boot Manager kendi hardiskim ile açiyorum reboot hatası veriyor Windows Boot Manager ile açiyorum no singal diyor. Ne yapacağım? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Sabit diskleri sökün. Hiçbir sabit disk takılı değilken BIOS'a girin ve BIOS'u fabrika/varsayılan ayarlara yükleyin. Bilgisayarı kapatıp windowsun yüklü olduğu sabit diski takın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

Sorun devam eder ise kurulum usbsi ile başlangıç onarmayı deneyebilirsiniz.
Sabit diskleri sökün. Hiçbir sabit disk takılı değilken BIOS'a girin ve BIOS'u fabrika/varsayılan ayarlara yükleyin. Bilgisayarı kapatıp windowsun yüklü olduğu sabit diski takın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

Sorun devam eder ise kurulum usbsi ile başlangıç onarmayı deneyebilirsiniz.

Çözüm
Sabit diskleri sökün. Hiçbir sabit disk takılı değilken BIOS'a girin ve BIOS'u fabrika/varsayılan ayarlara yükleyin. Bilgisayarı kapatıp Windows'un yüklü olduğu sabit diski takın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

Sorun devam eder ise kurulum USB'si ile başlangıç onarmayı deneyebilirsiniz.

Eyvah reis.

Geri
Yukarı