Windows defender nasıl kapatılıyor?

liveforspeed

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, bu sefer NTlite ile düzenlemeden W10 kurdum. Güzel çalışıyor, Firefox+Steam açık halde 2 GB RAM kullanımı var. Ancak defender açılınca ki zaten bir şekilde otomatik olarak açılacağından tıklayınca devreye girdi, RAM kullanımı 2.4 GB oluyor. Nasıl kapatabilirim? Zaten 4 GB RAM var.

Edit: Herkese teşekkürler. Şimdilik regeditten işi halettim. Devreye girerse defender control programını kullanacağım. İndirilmesini tavsiye ettiğim site Majorgeeks. Çünkü Purera isimli program da bu siteden çıkma diye biliyorum.

Tamamen kaldırma ile ilgili bir video görmüştüm. İsterseniz atıyım.
Bi şans verelim hocam.
NTLite ile direkt silebilirdiniz.
İki kere Ntlite ile kurmuştum ama Dvd'ye sığmadığı için Wintohdd ile kuruyorum. Şimdi garantili olsun diye direkt indirip Dvd'ye yazdım isoyu ellemeden.

Bi şans verelim hocam.

İki kere Ntlite ile kurmuştum ama Dvd'ye sığmadığı için Wintohdd ile kuruyorum. Şimdi garantili olsun diye direkt indirip Dvd'ye yazdım isoyu ellemeden.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, bu sefer NTLite ile düzenlemeden Windows 10 kurdum. Güzel çalışıyor, Firefox+Steam açık halde 2 GB RAM kullanımı var. Ancak Defender açılınca ki zaten bir şekilde otomatik olarak açılacağından tıklayınca devreye girdi, RAM kullanımı 2.4 GB oluyor. Nasıl kapatabilirim? Zaten 4 GB RAM var.
Görev yöneticisi>hizmetler kısmından çalışmasını durdurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı