Çözüldü Windows Defender Reputation-based Protection nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Megumi Lisa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Ben bilgisayarı formatladığımda uyarı vermiyordu ama şimdi uyarı verdi ve bu ayarın kapalı olduğunu bana bildirdi. Kendi kendine mi kapandı?
Sık sık bilgisayarı formatlıyan biriyim ve bu uyarıyı kurulumdan 1-2 gün sonra sürekli veriyor. Neden böyle oluyor? Ve sizde de böyle mi?

Çözüm
Formattan 1-2 gün sonra kendiliğinden kapanıyor ve uyarı veriyor, peki siz onu tekrar açtıktan sonra da kapanıyor mu? Eğer kapanmıyorsa sorun yok, Microsoft Defender ara ara garip garip bildirimler gönderebiliyor.
Formattan 1-2 gün sonra kendiliğinden kapanıyor ve uyarı veriyor, peki siz onu tekrar açtıktan sonra da kapanıyor mu? Eğer kapanmıyorsa sorun yok, Microsoft Defender ara ara garip garip bildirimler gönderebiliyor.

Çözüm

Yok kapanmıyor. Kurulumdan sonra kendisi kapatıyor zaten Windows. Hata tarzı bir şey herhalde. Ben açtıktan sonra kendi kendine bir daha asla kapanma olmuyor.

Hocam araştırdığımda kimi kullanıcıda Defender Update'ten sonra kapalı geliyormuş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı