Windows Defender virüs bulmuyor

Defender silinse de virüsleri hala göstermeye devam ediyor. Sisteminde Kaspersky antivirüs olarak, Malwarebytes ise tarama amaçlı dursun ve Kaspersky'ı arkada kapatma fakat eğer oyun oynuyorsanız Kaspersky'ın ''Oyun Modu'' özelliğini kullanabilirsiniz.

Kaspersky programını da indirdim. Şu an onunla da tarama yapıyorum. Zaman ayırdığın ve vermiş olduğun yanıtlar için çok çok teşekkür ederim.

Kaspersky programını da indirdim. Şu an onunla da tarama yapıyorum. Zaman ayırdığın ve vermiş olduğun yanıtlar için çok çok teşekkür ederim.
Malwarebytes ile tam tarama yaptıktan sonra Kaspersky ile de yapmanıza gerek yok fakat sanırım risk almak istemiyorsunuz bu yüzden yapabilirsiniz. Tarama yaptıktan sonra arkada Malwarebytes değil, Kaspersky açık dursun.

Malwarebytes ile tam tarama yaptıktan sonra Kaspersky ile de yapmanıza gerek yok fakat sanırım risk almak istemiyorsunuz bu yüzden yapabilirsiniz. Tarama yaptıktan sonra arkada Malwarebytes değil, Kaspersky açık dursun.

:) Doğru, risk almak istemiyorum. Bilgisayarda Virüs adı geçince bile insan biraz tedirgin oluyor doğrusu. Her durumda dikkatli olmak gerekiyor. Dediklerinizi dikkate alıp öyle hareket edeceğim. Teşekkür ederimm :)

Yeni konular

Geri
Yukarı