Windows Defender yeterli mi?

Dilerseniz, Kaspersky Security Cloud-Personal sürümünü indirip, deneme sürümünü başlatın. Deneme sürümü bittikten sonra E-Posta adresini değiştirirseniz süre yenilenir
link atar mısınız
Dilerseniz, Kaspersky Security Cloud-Personal sürümünü indirip, deneme sürümünü başlatın. Deneme sürümü bittikten sonra E-Posta adresini değiştirirseniz süre yenilenir.

Hocam kesinlikle yeterli değil çok kolay bir sekilde bypass edilebilen bir sistem. Peki ben ne kullanmalıyım onun yerine derseniz de size çok uzun süredir hem mobil hem masaüstünde kullandığım antivirüs olan BitDefender'ı öneririm. Normalde paralı ama şu linkten tıklayın 90 gün deneme süresi ile kullanabilirsiniz. Temp Mail sitesinden bir mail ile kaydolun her 90 günde bir yeni hesap açın kullanın. Testlerini de izleyebilirsiniz YouTube'dan birçok virüsü etkisiz hale getiriyor ayrıca VPN gibi hizmetleri de var bir bakın derim. Eğer sorunuza yanıt olarak bulduysanız mesajımın altındaki Rapor'a basıp çözüm olarak seçmeyi unutmayın.

link atar mısınız

Hocam kesinlikle yeterli değil çok kolay bir sekilde bypass edilebilen bir sistem. Peki ben ne kullanmalıyım onun yerine derseniz de size çok uzun süredir hem mobil hem masaüstünde kullandığım antivirüs olan BitDefender'ı öneririm. Normalde paralı ama şu linkten tıklayın 90 gün deneme süresi ile kullanabilirsiniz. Temp Mail sitesinden bir mail ile kaydolun her 90 günde bir yeni hesap açın kullanın. Testlerini de izleyebilirsiniz YouTube'dan birçok virüsü etkisiz hale getiriyor ayrıca VPN gibi hizmetleri de var bir bakın derim. Eğer sorunuza yanıt olarak bulduysanız mesajımın altındaki Rapor'a basıp çözüm olarak seçmeyi unutmayın.
Bitdefender, çok kaynak tüketiyor. Bilgisayar yavaşlayabiliyor, o yüzden önermiyorum.

Buradan indirin.
Geçerli olan farklı bir maille yeni bir hesap açıp etkinleştirin.

Evet işte birkaç saat önce denedim bunu olmadı, neyse zaten ben 3. parti crack falan indirmiyorum Windows Defender yeterli olur sanırım. Ben sadece web sitelerinden heur trojan tarzı virüsler için kullanırım

Evet işte birkaç saat önce denedim bunu olmadı, neyse zaten ben 3. parti crack falan indirmiyorum Windows Defender yeterli olur sanırım. Ben sadece web sitelerinden heur trojan tarzı virüsler için kullanırım.

Bu tarz virüsler için yeterli midir?

Evet işte birkaç saat önce denedim bunu olmadı, neyse zaten ben 3. parti crack falan indirmiyorum Windows Defender yeterli olur sanırım. Ben sadece web sitelerinden heur trojan tarzı virüsler için kullanırım

Bu tarz virüler için yeterli midir?

Buradan Kaydol'a tıklayıp yeni hesap oluşturun.
Programdaki lisans bölümünden eski hesabı silip yenisini girin.

tamam tekrar deneyim bugün 5. olacak herhalde 🤣

Ben kullanıyorum, bana yetiyor. Üst düzey virüslerin çoğunda başarısız ama temel virüsleri gayet güzel engelliyor. Windows Defender, tehditi durdurabiliyor ama bazen kaldıramıyor.

Bypass edilmedikten sonra yeterli aslında ama Bypass'ı bazen çok kolay oluyor, şahsen bu yüzden ekstra koruma alıyorum.

1661538925587.png

Böyle bir uyarı aldım hesap oluşturunca

Ben kullanıyorum, bana yetiyor. Üst düzey virüslerin çoğunda başarısız ama temel virüsleri gayet güzel engelliyor. Windows Defender, tehditi durdurabiliyor ama bazen kaldıramıyor.

Bu arada senin 1 sene önceki mesajını buldum pek önermiyormuşsunuz 1 sene önce.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı