Windows Developer Preview nasıl Türkçe yapılır?

foreverlovd12

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben masaüstü bilgisayarımda 2. işletim sistemi olarak saatli bombası kaldırılmış Windows 8 developer Preview kullanıyorum. 10 yıl önce falan Windows 8 developer Preview için internette Türkçe yama varmış ama tüm sitelerdeki linkler ölmüş. O yamadan elinde olan atabilir mi? Yoksa da nasıl yapıldığını bilen kişi bana anlatabilir mi?
(7'ye ya da 8.1'e geç demeyin) (linçlemeyin bence hala kullanılabilir ben onu hatalarıyla da seviyorum yeter ki bir saatli bomba olmasın bir de Türkçe olsun yarım yamalak Türkçe olsa da yeter)

Son düzenleyen: Moderatör:
RTM (Build 9200) neden kullanmıyorsunuz? Ben çok memnunum. Hiçbir güncellemeyi de yüklemedim. Developer Preview'den çok geri kalır bir yanı olduğunu sanmıyorum.

Onu da diğer bilgisayarımda kullanıyorum Windows developer Preview de Windows 7'ye çok benzediği için ve tasarımı için ve özellikleri için kullanıyorum onu da zaten ilk değil 2. işletim sistemi olarak kullanıyorum Dell N5010 bilgisayarımda ve eski masaüstü bilgisayarımda kullanıyorum beta olmasına rağmen çok stabil zaten N5010 da ilk işletim sistemi olarak Windows 7 Pro var onu kullanıyorum genelde hem yüklediğim developer Preview zaten modlanmış yani saatli bombası kaldırılmış bazı hatalar gitmiş keşke RTM sürümü Windows developer Preview sürümü olsaydı.

Nasıl oldu bilmiyorum ama dosyalarla oynadım kısmen Türkçe oldu.

İşte resmi.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    969,4 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Onu da diğer bilgisayarımda kullanıyorum Windows developer Preview de Windows 7'ye çok benzediği için ve tasarımı için ve özellikleri için kullanıyorum onu da zaten ilk değil 2. işletim sistemi olarak kullanıyorum Dell N5010 bilgisayarımda ve eski masaüstü bilgisayarımda kullanıyorum beta olmasına rağmen çok stabil zaten N5010 da ilk işletim sistemi olarak Windows 7 Pro var onu kullanıyorum genelde hem yüklediğim developer Preview zaten modlanmış yani saatli bombası kaldırılmış bazı hatalar gitmiş keşke RTM sürümü Windows developer Preview sürümü olsaydı.

Nasıl oldu bilmiyorum ama dosyalarla oynadım kısmen Türkçe oldu.

İşte resmi.

Bende bir şey yaptım Türkçe oldu ama ne yaptım anlamadım.
O X86 olanı kurmayı denediğimde hata çıktı ve bilgisayarı bir daha açınca bir anda yarısı Türkçe oldu.

Geri
Yukarı