Windows Embedded 8.1 Industry Pro Nasıl Aktifleştirilir?

Anonim FTP

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Geleceğin Mühendis Adayı
Merhaba arkadaşlar bugün DreamSpark'tan elime sonunda Windows 8.1 ulaşmış oldu. Hesabım onaylandı. Şimdi ben USB'ye yazmadan önce detaylı bir araştırma yaptım. Çünkü bu işi ilk defa yapacağım için biraz araştırmak aynı zamanda öğrenmek istedim. Fakat önüme bir bilmediğim bir terim çıktı. Anlamını az çok öğrendim. Kısıtlı alanlar için kullanılan Windows sürümü deniyor. Ben de hemen aklımda şu soru belirdi madem bende bir adet DreamSpark'tan gelen Windows 8.1 sistem mevcut peki bu Windows Embedded 8.1 Industry Pro Evaluation neyin nesi? Bunu kuracak mıyım? Yada sistemi kurduktan sonra aktif hale gelmesi için bunu mu indirmem gerekecek. Geniş bir bilgilendirme yapıp beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Şu an Windows 8.1'i indirmeyi bekliyorum ama yanlış olur diye korkuyorum. Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı