Windows Embedded 8.1 Industry Pro

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her ikisi de lisansınızdır. Herhangi birini verebilirsiniz. Ve özel mesaj üyelere kapalıdır.
Özel mesaj kapalı. Ben size yazayım sizde arkadaşa yazın. Olur mu?
Yalnız çıkmam lazım. Girince keyi yazarım size.

Çok kasmayın ya :) Hiç illegal yazılım kullanmadan Windows 8/8.1/8.1.1 sınırsız pro lisansı alabiliyorsunuz. Üyelik alamazsanız üzülmeyin :) Hem Office hemde Windows'unuz sınırsız oluyor.
Tek gereken Skype + İnternet Bağlantısı + Tek satırlık 1 cmd komutu + 1 ile 10 arasındaki sayıları bilecek kadar ingilizce.
Almak isterseniz;
"Windows 8 Skype ile aktivasyon" diye arama motorlarında aratabilirsiniz.
İllegal bir olay değil tekrardan belirtiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kasmayın ya :) Hiç illegal yazılım kullanmadan Windows 8/8.1/8.1.1 sınırsız pro lisansı alabiliyorsunuz. Üyelik alamazsanız üzülmeyin :) Hem office hemde windowsunuz sınırsız oluyor.
Tek gereken Skype + İnternet Bağlantısı + Tek satırlık 1 cmd komutu + 1 ile 10 arasındaki sayıları bilecek kadar ingilizce.
Almak isterseniz;
"Windows 8 skype ile aktivasyon" dire arama motorlarında aratabilirsiniz.

Bu skype ile etkinleştirme olayı yasal mı?

Çok kasmayın ya :) Hiç illegal yazılım kullanmadan Windows 8/8.1/8.1.1 sınırsız pro lisansı alabiliyorsunuz. Üyelik alamazsanız üzülmeyin :) Hem Office hemde Windows'unuz sınırsız oluyor.
Almak isterseniz;
"Windows 8 Skype ile aktivasyon" diye arama motorlarında aratabilirsiniz.
Dediğin yöntem ise Microsoft tarafından illegal olarak işaretlenmiş durumdadır. :)

Şimdi alacağımız Keyler kullanıldıktan sonra ki sistem 1 yıllık mı? Kalıcı değil mi, diğerleri gibi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı